Kapat

Erkek arkadaşınızın sizden uzaklaştığını düşünseniz ne yaparsınız?

erkek arkadaşım her dk mesaj atan biriydi ona her güzel söz yazdığımda seni seviyorum gibi şeyler dediğimde anında kat ve kat güzel şeylerle dönerdi şu an sadece canım demekle yetiniyo ben ısrarla neden bana ilgisiz davranıyor geç yazıyorsun diyorum sana öyle geliyo diyo çok uzatıyorsun ve bana beni kendinden uzaklaştıdığının farkında mısın dedi ne yapmalıyım...?

0|0
28|13

En İyi Erkek Görüşü

• seninki şımarmış terk et.

1|0
    0|2
    • şımarmış olabilir mi ne yapıcam peki 3 gündür böyle

• rica ederim umarım eskisinden daha mutlu olursunuz.

• çook teşekkür ederim sağolun: )amin inşallah

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• bunu yapan insanlardan nefret ediyorum ilgi neden azalır bilmem ama ilgisi sana baya azalmış benimde başıma geldi biraz mesafe koy boşver

1|0
    0|0
  • Durup duruken bu olduğuna gore bunda bir iş var ne kadar süre oldu çıkmaya başlayalı?

1|0
    0|0
    • daha yeni sayılır bir kaç ay falan

• evet dün bana neden geç cevap verme konusunda çok üstüne gittim ve ben ona güzel şeyler yazdığımda normal cevaplar verdi peki soğumaması için ne yapmam lazım çünkü onu çok seviyorum biliyorum o da istiyo ama işte

• bide onunla şu an bşka şehirlerdeyiz

• Onu ürkütme gereksiz kıskançlıklar yapma trip atma. Mantıklı ve sabırlı ol herşey düzelecektir.

1|0
    0|0
  • Eğer cinsel bir birlikteliğiniz yoksa bu durumdan sıkılmış olabilir

Biraz cinsellik ilişkinize hareket katar ve erkeklerin her zaman hoşuna gider.

Kendisine değer verdiğinizi düşünür

0|0
    1|0
    • evet hiç bir şekilde yakınlaşmamız yok zaten uzakta şu an benden akşamları cinsel konuşma istiyo anladın sen... ve bende her dedğinde reddetim zamanı var dedim çünkü ilişkimiz yeni sayılır o yüzden de soğumuş olabilir mi yine mesaj yazıyo atıyo ama ilk günler gibi içten değil

• eminim o öyleyken sen değildin değilmi. kızlar o dönemin ve erkeğin o ilgisinin kıymetini bilemiyor , erkekte bırakıo bir süre sonra. açıkça konuş, söyle ne istediğini

0|0
    0|0
    • ilk günler bende öyleydim ilgisine karşılık verdim sonra aramızda bir sorun oldu benimle telefonda bişeyler yapmak istedi bende hayır diyince ondan mı soğudu kendini çekti bilemdim 3 gündür normal konuşuyo benle ilgisiz

• ya işte kız ilginin kıymetini anlamıo hep böle. sonra erkeğin ilgisi kayboluo ama bunu anlamıolar işte. benim sevgilimde böle. çok ilgiliydim , istemiom istemiom die diye odun gbi yaptı beni, ama dün akşam yalvarıodu nolur romantk ol die

• Fazla üstüne düşme biraz rahat bırak bunaltmış olabilirsin.

0|0
    0|0
    • sanırım öyle yaptım halı saha maçında ayğını kırdı şu an alçılı yatıyo evde acaba ondan mı bu kadar ilgisiz

• kadınların çok ilgi istediğini hep duyuyorum ama erkeklere çok ilgi sıkar.

• yani evet ilgi bekliyoruz doğal olarak çünkü ilk günler böyle değildi son 3 4 gündür ilgisiz bende mesaj yazmıcam

• Adamı biraz rahat bırak , salıver gitsin dönüp dolaşıp geri gelir .

0|0
    0|0
  • seni aldatıyo senden daha iyi sini bulduğunu düşünüyo

yada çok pof pof lamışsın çek kendini

0|0
    0|0
  • sıkıldı senden bencee meyve vermedın sanırım ona ya da çok verdın ve bıktı :))

0|0
    0|1
  • evet ne yaparsınız kızlar..

0|0
    0|1
  • hiç birşey

0|0
    0|1
  • sizin aşkınızda uzatma dakikaları başlamış artık.

bir kaç gün içerisinde ayrılmanız muhtemel duruyor...

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 28

• hmm artik monotonlasmis, siradan olmus onun icin seninle yazismak, konusmak her neyse. senden soguduki sana uzatma gibi seyler yaziyor sanirim. bence yani :)

1|0
    0|0
  • yapacağın tek şey sende öyle davran... dene bak ozaman amacını anlıycaksın.bnde arada yaşıyorum bu durumu,çnkü erkekler bazen sıkıntıdan uzaklaşır mesafeli davranırlar.snde aynısını yap bakalım napacak ozman.bazen benimkide böyle yapıyor,bnde aynı şekilde davranıyorum anlıyor bu duruma bozulduğumu hmen telafi ediyo yani :)

1|0
    0|0
  • uzerıne gıdersen dahada soğur uzaklaşır o napıosa sende öyle yap o mesaj atmazsa sende atma o atana kadar bekle. eger hıc aramazsa ayrılmak ısterse zaten bıtmıstır hıc ısrarcı olma ama eger sen bunları yaptıgınde neden cevap vermıosun falan derse senın gıbı sende onun tavırlarını yapmaya devam et kazanırsın emın ol :)

1|0
    0|0
  • Kac yasindasiniz? Bence erkek arkadasin biraz daha ilgi istiyor ya da artik cinsel anlamda hareketlilik istiyor olabilir

1|2
    0|0
  • canımmm yanlıs yoldasın üstüne gidersen hepten uzaklaşır ... eğer uzaklaştıysa sende fazla mesaj atma 2 gün snra o yazar sana çünkü merak eder sürekli yazan kız neden yazmıyor diye ... meraklandır onu çivi çiviyi söker unutma ! o ilgisizse sende öyle dawran kendine gelecektir ! senin için biraz zor bir dönem olucak ama sabredip beklemen gerek ;) kolay gele

1|0
    0|0
    • canım benim teşekkür ederim atmayınca bakalım ne yapacak deneyeyim

• alır karşıma neden böyle yapıyorsun derim,muhtemelen ilk sorduğumda sana öyle geliyo falan der,biraz beklerim hala aynıysa bir süre mola verelim kafamızı dinleriz derim,10 günlük bir ayrılıktan sonra muhtemelen o melemeye başlar hala aynıysa ve mola hoşuna gitmişse yapıcak bişey yok,kapıyı göstermek gerek.

1|0
    0|0
    • alıp karşıma sordum tabi ben hala aynıyım sana öyle gliyo uzatma dio şimdi o napıyosun diye yazsada hiç cevap vermeyeyim mi? artı benden soğuduysa onu geri kazanmak için ne yapmam lazım bide biz farklı şehirlerdeyiz...

• haklısın çok teşekkür ederim inşallah düzelir bu durum ya

• inşallah canım,Allah gönlüne göre versin

• üstüne fazla gitme sıkma boğma ama çokta rahat bırakma .. zor biliyorum ama bunu yapman gerek senden soğuma aşamasında bence

1|0
    0|0
    • tamam teşekkür edrim o yazmadan yazmıcam zaten bişey

• yazma boşver daha çok tepene çıkıyor anlasın değerini

• ona acık konus bız boleydk bole oldu de sebebı neyms sor ılıskıde acıklık herzmn ıyıdr bn oleymm ve hep kazndm

1|0
    0|0
    • açıkça sordum sana öyle geliyo falan vs ben ısrar ettikçede uzatma dio şu an ben mesaj atmadan da atmıyo niyeyse ben de atmıyorum soğuduysa napıcam ben ya eski haline geri döndürmek için

• haklısın cnım biraz zamana bırakıcam duruma bişeyler yapıcam artık bir mesaj atmıyım bana dönücek mi napıcak bir deneyeyim ona göre yoluma bakarım

• aynen canım

• Bosver kendi haline birak anlar degerini

1|0
    0|0
  • biraz boşluk vermek iyi oluyor her zaman söylüyorum... .. biraz kendi haline bırak bakalım...

1|0
    0|0
  • sebebini sorarım hala yanıysa bende uzaklaşırım

1|0
    0|0
    • sordum ama istediğim cevapları vermio benden soğumuş olabilir mi eğer öleyse napcam

• Biri kesin g* tünü kaldırmıştır diye düşünürüm.

1|0
    0|0
    • bunu ben becerdim sanırım bu sıralar çok mesaj yazmasam iyi olcak sanırım

• evet sensindir büyük istimalle ama baska kişiler tarafından ilgi görüncede olmuş olabilir. Sen mesaj atmayı bırak bakalım elbet dönecektir böyle devam etcek hali yok sonucta

• aynen yazmayım bakalım

• Çok fazla ilgilenen kadından çabuk bıkar adamlar :) sende onun gibi davran . G... Kalkmış onun

1|0
    0|0
  • sürekli ona sorular sorarak onu sıkma.şüphelendiğin birşey yoksa biraz sabret kafa dinlemeye ihtiyacı olabilir..

0|0
    0|0
  • hiç gitme üzerine .

0|0
    0|0
  • kendi haline bırak, sen de hiç ilgilenme o nasıl davranıyorsa sen de ona öyle davran, baktın hiç umrunda değil bırak gitsin seni istemeyeni sen de isteme, çünkü senden daha önemli ve değerli değil!

0|0
    0|0
  • Bi süre uzak kal. sık mesaj atma,bseylerı sorgulama.

baktın hala olmadı uzaklastıkca uzaklasıyo ayrıl.

0|0
    0|0
  • aynı şylri yşdm ve sonu hüsran oldu

0|0
    0|0
  • Sıkılmış

0|0
    0|0
  • o ayrılmadan ayrılmalısın, bende bu durumda kaldım bekledim ve terkedildim

0|0
    0|0
  • o s*ktr etmeden sen s*ktr ette ona koysun biraz aldatıyodur kesin.

0|0
    0|1
  • erkek zaten uzak dursun

0|0
    0|0
  • defolup gitsin

0|0
    0|0
  • ben de ondan uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • Yeni sevgililer gibi olamazsiniz bundan dolayi olabiliryada baskasina ilgisi vardir

0|0
    0|0
  • etkiye tepki bende uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • altında bişiy ararım.

0|0
    0|0
  • Çok üstüne düşüyorsun işte.

Her dk mesajlaşmayın çabuk bıkarsınız ilişkinin ömrü kısalır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...