Ygs de hoca mağdurları nerdesiniz?

ben 1 numarada da oturuyom gözlemcilerin önüdeki sıra kadın ayak ayak üstüne atmış dar pantolon giymiş boyunu elini bacağına sürtüyor bir hat boyunca hepte bana bakıyo.neyseki kafamı yapıştırdım sıraya bakmamaya çalıştım.kAmeraya çıkmak için yaptıklarına bakın bir akrabamda 1 numarada oturmuş hoca kameraya bakmış kameraya göre pozisyon almış önünde zıplamış,oynamış,tip tip bakmış sizde böyle şeylerle karşılaştınız mı?

• Evet yaşadım böyle şeyler
    29% (2)0% (0)25% (2)Oy Ver
  • Yo şansıma yaşamadım.
    57% (4)100% (1)62% (5)Oy Ver
  • Evet yaaşadım dur aşşağıya yazıyom
    14% (1)0% (0)13% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
herkeze artı +1 verdim sağolun

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Benim sinavimda iki tane kadin gorevliyd. Sanki gozetmenlige degil bara gelmisler. 13,5 santim topuk. Tak tak tak yuruyorlar. Kafayi yiyecektim. Bir de dekolte... Siniftaki erkeklere acidim baya..:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• ya arkamdaki kıtır kıtır şeker yedi :( bir de güvenlikçi girişte pek iyi arayamadı istesem bir şey sokabilirdim içeriye :D aklıma şey geldi geçen sene biri tuvaletini tutamayıp altına etmişti dh li bir kişi de şekeri kırıp burnuna sokmuştu kokudan dolayı :D hoca mağdurluğunu sormuşsun gerçi.çıkışta kitapçıkları ve formları 2 saatte topladılar neredeyse onun dışında sorun olmadı :)

2|1
    0|0
  • Sınavdan sonra peçeteye numaramı yazıp beni aramasını söyledim.Aynı akşam beni aradı adresini verdi evine gittim ve o gece kadar yorulduğum hiçbir gece olmadı ama değdi.

0|1
    1|1
Yükleniyor...