Siz olsanız nasıl davranırsınız?

gecen gün amcamın cafedeyim.elemanlar yoktu ben de ona yardım ediyorum.neyse 2 tane kadın geldi 30 yaslarında 2 cay istediler ama acık olsun dediler.tamam dedim gittim koydum cayları getirdim.kadınlardan bir tanesi baktı bu cok acık olmus dedi.ben de tamam hanımefendi bekleyin getiriyorum dedim.döndüm caya dem koydum tekrar kadına götürdüm.kadın bu sefer de bu cay cok koyu olmus dedi.benim elim ayagım titriyor sinirden ama müsteri de haklı bir sey denmez.ben de begenmediysenız buyrun cayınızı kendiniz koyun hanımefendi dedim.o da tamam tamam kızma onemli degil o kadar dedi.o kadar konustun be kadın nasıl onemli degil.sımarıklık degil de nedir bu? gelmis 1.5 liraya cay iciyorsun 2 saat isyan ediyorsun.neyse siz olsanız benim yerimde ne yapardınız tepkiniz nasıl olurdu?

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış yapmışşsın . eyi bir esnaf herzaman müşteriye sadakatini hizmetini gösterecek verdiği malım fiyatı kacanzcı önemli değildir önemli olan müşterinin gönlünün razı olmasıdır .

müsteri vardır senin gileryüzünü sever müşteri vardır senin 5 kere çay getirmeni sever insanlarla uğraşmak çok zordur hele ki yiyecek sektürunde sekerivardir kalbi vardır o dokunur bu yakar zordur yani ben üstüm başım kir pas içinde boya yapıyorum ve sadece gözün gürmediği renk tonları için günlerce yaptığım işi sil baştan yapıyorum ama bu beni ne ezık yapıyor nede birinin hizmetkari olduğum fikrini aklıma getiriyor . eğer esnafsan mizmet edecek ve bunu yapmaktan gocunmayacaksın bence demen gereken hanımefendi ben sanırım beceremedim dilerseniz buyrun birlikte dolduralım çayınızı istediğiniz gibi içersiniz demekti :)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• madem açık istiyo en baştan sölücekti ben açık çay istiyorum dicekti..var öyle salak tipler,ben olsam aynını yapardım.

0|1
    0|0
  • açıkça şunu söyleyeceksin, ben olsam şunu söylerdim..."bizim çayımız böyle oluyor hanımefendi" daha da laf söylerse "eğer çayınızın koyu veya açık olmasını istiyorsanız yeni bir çay alın..fiyatı 1,5 liradır." yani yeniden para alacaksın tekrar çay isterse...

0|1
    0|0
  • çay çook pahalı ne o 1.5 lira kadının yaptığıdaa görgüsüzlük :D

0|1
    0|0
  • pardon demli çay istiyorum dicekti en baştan...

0|1
    0|0
  • döverdim hiç affetmem

0|1
    0|0
  • sana çay falan yok git başka yerde iç derdim

0|1
    0|0
  • sakin ol :) . tabiiki böyle bir durumda müşteri haklı diye görünebilir ama yaptığı şımarıklık bencede . laf söyleyebilirdim bilmem , başıma gelmiş olması lazım .

0|1
    0|0
  • O çayı başından aşağı dökerdim,sen iyi dayanmissin

0|1
    0|0
  • en iyi cevabı vermişsin boşwer gitsin

0|1
    0|0
  • cayı suratına dokerdım

0|1
    0|0
  • çayı masaya koyup beğenmiyorsan s.ktirip gidersin derdim nedir bu terbiyesizlik ya.

0|1
    0|0
  • dökerdim üstüne umrumda olmaz.

0|1
    0|0
  • :/ ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• insan böyle böyle katil oluyor demek ki... sabırlıymışsın bro yine de...

0|1
    0|0
  • tamam hanfendi deyip 2. kez düzeltirdim baktım 3. kez ters konuşuyor amacınız ne buyrun mutfak şurda derdim

0|1
    0|0
  • sırf oyüzden bu gün işe çağırdılar garsonluk için gitmedim

0|1
    0|0
  • Seni yakışıklı bulmuş demek uğraşmak istemiş

0|1
    0|0
  • birsey yapilmaz musteri... ama onlara sonradan gorme deniyor takmayacan

0|1
    0|0
  • salla yaa onları ne takıyon ...

0|1
    0|0
  • Cayi basindan assagi dokseydin

0|1
    0|0
  • araban SKODA demi ?!? yesil isiklandirmada ondan dedim !

0|1
    0|0
  • ben olsam aynısı gibi davranırdım da, aklıma dayım geldi; çay bardağını kafasına geçirip yaka paça dışarı atmışıtı şimdiye

0|0
    0|0
  • link cevap bu kardeşim .

0|0
    0|0
  • Ona bol köpüklü çay verirdim .

0|0
    0|0
  • sallama çay. kendi ayarlasın

0|0
    0|0
  • 1.5 liraya içiyorsa ne dese doğrudur çay 45 kuruç 1.5 liraya 1 litre kola içiliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...