Yardım edin sizce sevmiyor mu neden böyle yapar bir insan

bugün sevgilime buluşalım dedim işim var dedi sonra bak bugün markete gitmicekmişiz istiyorsan buluşalım dedim tekrar bugün arsa bakıcaz 3de anca biter işim dedi tamamda daha erken şimdi git bak gelişte buluşalım beklerim dedim ya anlamıyorsun herhalde işlerim var dedi tamam dedim sonra şimdi merkeze iniyorum dedim eminsin demi dedim of bir mesaj atmadan duramadın ha dedi ytr artk dedm kavga edp durma dedim tartıştık kardeşim yazmış ablamı üzme diye oda işte yine cevap yazmadı onada bana mesaj atmadı saat Şu an 14:00 13:30da ara verelim uzun bir sürre dedi ne arası olmaz dedim bensz durablck msn dedim enazından huzurum olur dedi hayr dedimsede ara verdim 2 veya 3 ay hadı by dedi bana :( halbuki 3gün önce bana çicek almıştı doğm günümde süprz yapmştı pasta almıştı evime gelmişti nasıl ara verelim der :( sizce sevmiyor mu

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen yapışmışsın bırakmıyosun :) bir huzur ver demiş o da haklı olarak. biraz kafasını dinlemek istiyor heralde.

0|0
    0|0
    • haklısın 2 üç kere emin misin buluşmamalkkta dedim ama ne yapayım insan sevdiğini görmek istemez mi sinir oldum üsteledim ara verelim diye neden der ki :(

Erkekler Ne Diyor 2

• adam biraz dengesizmiş ama sende sıkmışsın be harbi yazık yani arada bir rahat bırakmak üstelememek lazım muhtemelen işleri yoğundur sende üstüne gidince tepkisini sana göstermiştir bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • ne yapayım insan sevdiğini görmek istemez mi diye içim içimi yiyor üsteleyip durdum bir kaç mesaj ne var yani illa aramı vermesi lazımdı:(

• ilk kez mi yaşandı bu işim var buluşmayalım olayı ?

• bir kaç kere daha olmuştu ama carsamba doğum günüm vardı pasta aldı eve geldi babamın karsısına cıktı bunu yapan ara verdi

• önemli bir işi çıktı bence. bu tam olarak sevmiyor sıkıntısı değil başka bir sıkıntı. seviyor ama başka bir sıkıntı var bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canımm yha canını sıkma da boş koy yeniden bşlamak istersse ok flan arkandan koştur ozmn kıymete bnersin ttlım. :)

0|0
    0|0
  • çok mu bunalttın acaba bence sen ona güvenmiyorsun ve çok paranoyak davranıyorsun ısrarcı oluyorsun gibi ama o senin kadar sevmiyor sana sevgisi fazla yok onun için olsanda olur olmasanda olur yani

0|0
    0|0
    • bunalttım ama carsamba günü doğum günümü kutlamak için babamın karsısına cıktı bana süprz yaptı hiç görüşmemişlerdi babamla o güne kadar

• güvenmiyorum şu hayatta hep darbe yedim kimseye güvenemiyorum:(

• bu kötü diğerleri hata yaptı diye aynı tutamazsın insanları bende öyleydim kimseye güvenemiyordum bu ilişkime zarar veriyordu kendimi kontrol etmeyi başardım sende öyle yap güvenmesen de belli etme birşeyleri oluruna bırak senin için hayırlı olan zaten sana hata yapmaz yapanıda gönderirsin olur biter

• Dengesine tükürdüğüm.o adamdan bı cacık olmaz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...