Telefonda nasıl kayıtlı olduğunuzu her zaman merak eder misiniz?

Bir insan tanıdığının, iş arkadaşının,yakınının ya da dostunun telefonunda nasıl kayıtlı olduğunu her zaman merak eder mi? yoksa yalnızca kendisi için özel olan kişilerde nasıl kayıtlı olduğunu merak eder diğerlerini önemsemez mi?dün iş arkadaşım ofiste telefonunu kaybetti ben de çaldırdım.telefonu çalarken telefonu aramak yerine gözü benim ekranıma takılıp kaldı.adının nasıl kayıtlı olduğunu merak ettiği her halinden belliydi.yani x bey dışında ne bekliyor olabilir?sevmiyorsam hakaret seviyorsam daha samimi bir şey mi umar insan?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• işyerinde kişiler bu konuda hassas sanırım. aslında takıntılı diyebiliriz.

patron da beni eleman olarak kaydetmişti . ben çoğu kişiyi ad soyad olarak kaydediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dediğine yakın birşey umar sanırım hakaret değil de...

0|0
    0|0
  • masum bir merak olduğunu sanmam.

ben hiç merak etmiyorum mesela. bu kadar basit bir detaya hiç takılmadım. demekki mesai arkadaşın basit bir detay olarak görmüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Etmem

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz...

0|0
    0|0
  • ben ederim yaa.

0|0
    0|0
  • hepsini biliyorum :)) kedi gözlü, kankilit ,esmerkit ,kuru bamya, görünmücek(görümce) sevgili görümceciğim, kızım , ...ringo, BACIMM, üniversiteli ablam, es +ismim, üni+ismim daha sayımmı ismimle kayıtlı olanların dışında aklıma gelen bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...