Arkadaşlar Fitness'a başladım?

Başlıyalı 5 gün oluyor
Sosyal medya hesaplarıma bugün cekildiğim fotoğrafları paylaşsam insanların düşüncesi kötü olurmu?
Ve fotoğraf iyimi atayımmı sizce?
Arkadaşlar Fitness'a başladım?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sosyal medyanın bugünkü hayatımızdaki

0|1
    0|0
  • Benim tavsiyem sonucunu alıp yapmandır. Sonuçta işe yarar mı yaramaz mı bilinmez. Ha bu arada tebrikler bende fitnessa bayılıyorum umarım sonucuna ulaşırsın.

0|1
    0|0
    • ilk gün her tarafım sızladı valla ama pes etmek istemedim gün geçtikçe ağrılarım geçiyor ve daha dirençli olduğumu hissediyorum

• Adı:Edriyın, 5 gün önce fitnessa başladı, tam 5 gün önce, o artık kaslı, o artık çekici, o artık bol bol fotoğraf çekip her sosyal paylaşım sitesinde paylaşacak kdslfjldsjf olum yapmayın şöyle şeyler komik

1|1
    0|0
  • biraz zaman geçsin fark edilir gelişme olsun sonra paylaş

0|1
    0|0
  • Fitness' a başlaman doğal bişey nolmuş yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Spor salonunda foto atmayını dovuyorlar onun için geçen dayak yedim sanki foto atmak için spora gidiyor gibi herkes 😁

0|1
    0|0
    • bende öyle düşündüğüm için paylaşmak istedim hacı sacma geliyo ama :D

• cringe

0|1
    0|0
  • Biraz belirgin olsun ondan sonra at bence

0|1
    0|0
  • Foto iyi atılır ama başladığına dair şeyler yaz... Atıp tutma :D

0|0
    0|0
  • yeni başladım yazma yeter :D

0|0
    0|0
  • Başlayalı 5 gün oldu ve Decine press mi yaptırıyor hocan? Bravo.

0|0
    0|0
  • Keko musun yapmma Allah aşkina burdada var elinde 85g dambilla foto cekiyo atiyo instagrama :)

Bekle biraz sabret şoyle 3-4 ayini harca şu salonda sonra guzel insanlari şasirtan bir foto atarin bizde like leriz helal olsu drriz. Yoksa su koydugun fotolari gordukce hey Allahim gormemis canısı der gecerim. Yalan yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...