Yürüme bandıyla zayıflayan var mı ?

arkadaşlar ben 68 kiloyum dün yürüme bandı aldım 55 kilo olmak istiyorum. Yürüme bandıyla zayıflayanlar var mı?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüme bandıyla tabiki kalori yakarsınız tek başına illaki yeterli olmaya bilir bayanların metobolizması erkeklere göre bence daha hızlı çalışıyor hızlı kilo verdiğiniz zaman sarkmalar oluşabilir o yüzden diyet egzersiz ikisi beraber yapıldığında hem kilo verip hemde sıkılaşabilirsiniz benim sadece tek tavsiyem ekmeği beyaz ekmek yerine ya hiç yemeyin ya da çavdar , kepekli ekmek yiyin birde aşırı hamur işinden kaçının saat 6-7 den sonra akşam yemeği yemeğin salata meyve ile geçiştirebilirsiniz işe yarıcaktır 2 tabak 3 tabak yiyorsanız 1 tabak yiyin kısacası sofradan tam doymuş kalkmamanızda fayda var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 2 saat yürürsen günde 15 günde kilon 63 e düşer

ama yemegi de düşür

0|0
    0|0
  • Eminim daha önce pek yürüyüş yapmadıysan ve yürüyüşü koşuyu sevmiyorsan evin bir köşesini kaplamaktan başka bir işe yaramayacak.

0|0
    0|0
  • Diyetle birlikte kilo vermen için yürüme bandı tek başına yeterli. Şekeri kes, tuzu azalt, trans yağ kullanma, beyaz ekmek yerine çavdar ekmeğini tercih et, bol su iç; özelikle de yemeklerden önce, öğün atlama, yatmadan önce yemek yeme; çok acıkırsan meyve, salata gibi lifli yiyecekleri tercih et, çok hızlı zayıflamaya çalışma yoksa sarkmalar oluşur. Yürüme bandında ise hergün en az 30-45dk tempolu yürü. Daha kesin birşey istiyorsan internette günlük aldığın ve harcayacağın kaloriyi hesaplayan siteler var onlara bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • usanmadan yapman lazım .. zayıflarsın ek olarak evde bir kac hareket yapabilirsin ...

0|0
    0|0
  • yok ama emin ol çok işine yarayacak. yalnız kendini bir program yapman lazım. düzenli spor yapman lazım.

0|0
    0|0
  • Bu soruda ne var ? Niye gizli soruyorsun ? garip değilmi ?..

0|0
    0|0
  • Ekmeği tam anlamı ile bırak salata ağırlıklı beslen sabah akşam yüksek tempo 1 er saat yürü..

0|0
    0|0
  • Bilinçli kullanırsan ayda 7-8 kilo garanti gider

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak çalışıp yemene içmene dikkat edersen neden olmasın;)

0|0
    0|0
  • Var tabi önemli olan orda uzun vadeli spor yapmak tabi hızlı tempo yürüyüş yavaş tempo koşu olabilir

0|0
    0|0
  • Madam sen deneme :/

0|0
    0|0
  • yürüme bandı değil de koşu bandıyla zayıflayanlar var :)

0|0
    0|0
  • Çok yararı olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sadece yürüyüş bandı yetmez canım.. düzgün bir diyet programı yapman lazım.. ya da en azından yediklerini kısatlaman.. bak aşağıda yıllarca reddettiğim, son iki ayda bana neredeyse 10 kilo verdiren bir kaç püf noktasını muhakkak yap

şiddetle yeşil çayı tavsiye ediyorum.. günde 2 bardak iç. başlarda tadı vernik gibi geliyor , gerekirse ılıt fondip yap .. 2 hafta sonra bağımlısı oluyorsun..

her sabah 2 kayısı, 1 ceviz.. komidinimin başına iki kavanoz koydum her sabah yataktan çıkmadan ağzıma atıyorum..

banda çıkmadan 20 dakika kadar önce 1 bardak sütsüz şekersiz neskafe iç. yağ yakımını neredeyse iki katına çıkarıyor.

son olarak henüz denemedim ama mantıklı geldi. koşu bandında 3 dakika 5,5 da yürü 3 dakika 8 ya da 8,5 koş.. bu tempoda 45 dakika kadar çalış... nabzını 140 ila 160 arası tut. Bir fitness hocası tavsiye etti . yeni daha denemedim ama mantıklı ve böyle zaman daha çabuk geçer ;)

1|0
    0|0
  • ee yani verirsin kilo ama aşırıya kaçma , o manknların da zararı var bünyeye..

0|0
    0|0
  • Bir hevesle alınıp 1 hafta sonra kullanılmayan alettir.sokağa çık tempolu yürü

1|0
    0|0
    • sokakta olmuyo ya karar verdim yaparım :D

• ben de kosu bandi almak istiyorum kilo atan varmi bununla lutfen yazsin atan varsa gidip aliyim

0|0
    0|0
  • Tabii ki. Günde en az yarım saat yürü yeter.

0|0
    0|0
  • düzenli yapman lazım. verirsin. 1 hafta yapim 2 hafta yatim dersen veremezsin.

0|0
    0|0
  • azimliysen verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...