Kapat

Yolda sürekli olarak gördüğüm kız...

Merhaba, ben 2 senedir okuldan çıkıp eve giderken başka okuldan çıkıp eve giden bir kızı görüyorum sürekli, bu sene yanında bir arkadaşıyla geliyor. Direk olaya gideyim. Perşembe günü; yine eve gidiyordum normal bir şekilde, yanındaki arkadaşı merhaba dedi hangi okul dedi söyledim okulumu ama salaklık yaptım ben hiçbir şey diyemedim heyecandan olsa gerek ?. Cuma günü(ertesi gün) göremedim onları. Ve bugün Pazar, Pazartesi’ye kadar(yarına kadar) cevaplarınızı ve önerilerini bekliyorum konuşmalıyım kafaya koydum. Cevaplarınız keşke şöyle yapsaydın daha iyi olurdu şeklinde değilde şöyle yapmalısın yarın şeklinde olursa daha memnun olurum. Teşekkürler.

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Bunu hep söylerim. Seviyorsan söylemelisin. Söylemedğin her an başkalarına fırsat verirsin. Önce git bir merhaba de. Tanışmaya çalış. İlk adım gelmiş sana bundan daha iyi fırsat olur mu? Gördüğünde günaydın de. Mesela yanında yürü istersen çantan ağırsa taşıyabilirim de. Kızlar böyle şeylerden çok hoşlanır. Zamanla senden hoşlandığını hissedersn açılırsın hissetmezsen uğraşmazsın. :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler :) Fakat o an konuşmadığımdan dolayı avantajlı mıyım yoksa onların benle konuşmaya çalıştığından dolayı dezavantajlı mıyım buna kanaat getiremedim :(

• Ben teşekkür ederim yarını sabırsızlıkla bekliyorum sonucuda yazarım buraya :))

• Kesinlikle yaz merak ediyorum sonuç ne olacak :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• seviyosan git konuş bence:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...