Hiç misafirlikte tuvaleti tıkadınız mı?

misafir olunan evde tuvalete girilip büyük pislik parçalarını bir türlü gönderemediğiniz oldu mu?

bütün su darbelerine rağmen olduğu yerde size sırıtan koca parçanın verdiği panik atak başkadır efenim ele bi poşet geçirilip yüzen parçalar el yordamıyla iteklenmelidir. itirazı olan varsa ev sahibini çağırıp yardım isteyebilir tabi efem.

Hiç misafirlikte tuvaleti tıkadınız mı?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• tıkadım :D

arkadaşımla aramız çok iyi olduğu için sorun olmadı hiç. kız temizledi hemen :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hahahah :)) soruna bayıldım benim tuvalet sorularıma benziyor, açıkcası misafirlik ortamlarında tuvaletin büyüğünü değil küçüğünü yapma taraftarıyım :D

1|1
    0|0
  • Hayır bize gelipte tıkayan olmuştu ama .

0|0
    0|0
  • Hiç başıma gelmedi :D ne biçim soru gülme krizine girecem :D

0|0
    0|0
  • Misafirlikte tuvalete girmem ben.

0|0
    0|0
  • offf en son bayramda yaptım bunu feciydi. yatılı kaldığım arkadaşımın evindeki alaturka tuvaletten bozma alafranga tuvaletti hikayenin kahramanı. bikaç tuvalet kağıdı atınca ben tıkanmış işte. sonra arkadaşım kakasını yaptı. ondan önce de ben yapmıştım gitmeyince kapağını kapatıp bırakmıştım. arkadaşımın çıktığını görünce noldu dedim? aganın pohunun üstüne pok yapınca böyle oldu dedi. gülme krizine girdik :D boklar suyun üstünde yüzüyodu :D sonra adam çağırdım ben ertesi sabah gelmesi için. adam gelene kadar idare etmek için annesi viledanın sapını soktu ve karıştırmaya başladı. bulamaç haline geldi. sopayı da tuvaletin içinde bıraktı. ve biz sabaha kadar tuvaleti o şekilde kullanmak zorunda kaldık. sabah adam geldi klozeti söktü ve açıldı. hepimiz rahatladık. ama en çok tuvalet rahatladı eminim...

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben kendimden başlayayım. 6. Sınıftaydım,okuldan kaçmıştım internet kafeye gidip o zamanların benim için en can alıcı oyunu Call Of Duty 2'yi oynayacaktım. Kafeye oturdum yaklaşık 1 saat sonra büyük tuvaletim geldi. Kafenin tuvaletine gittim,sadece pisuvar vardı. Ücreti ödedim 1 cadde aşağıdaki camiye gidip işimi halledeyim dedim tabi bu sırada bağırsaklar iyice çalışmaya başladı. Camiye geldim birde ne göreyim? Tuvalet bölümü kilitli :)))) Hemen yola koyuldum ama artık patlayacağım tutamayacağım kendim,açık bir ekmek bayisi gördüm adama sordum ''Abi buralarda tuvalet nerede var?'' Amcamdam o güzel cevap geldi '' 2 sokak yukarıya çık kıraathane var oranınkini kullan'' İçime bir ferahlık serpilmişti hemen yola koyuldum. 2 sokak yukarıya çıktım ve kıraathane orada. Aynen şu muhabbet geçti ;

Merhaba abi,tuvaletinizi kullanabilirmiyim acaba? Kullan tabi abicim bak orada...

Eminim ki adam bunu dediği için bin pişmandı.. Artık öyle bir evredeydim ki kesinlikle çıkartmam gerekiyordu. Kapıyı açtım ve o can alıcı noktayla karşılaştım.. Karşımda sadece pisuvar vardı... 2 seçenek vardı elimde,ya altıma yapacaktım ya pisuvara :))) Bende 2. seçeneği seçtim,tuvaletimi pisuvara yapmak zorunda kaldım. Sonrasındada kıraathaneden çıkarken '' abi hayırlı işler,allah razı olsun'' diyerek çıktım. 2 sokak aşağıya indikten sonrada aralıksız 15 dakika koştum oradan uzaklaşmak adına :))))

1|0
    0|0
  • Tıkamadım , tıkamış olsam da ne yapar ne eder tuvaleti temiz bir şekilde bırakırım .

0|0
    0|0
  • ben ıspartada okurken tuvalet kendi tıkanıyodu... özel bi muameleye gerek yoktu... eslerde sorun vardı... itfaiye bile çağırdım düşünsene...:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...