Benmi kendimi anlatamıyorum omu anlamıyor anlamadım

sevgilimle 1 senedir beraberiz ailelerimiz önceden tanışıyolardı dün sevgilimle telefonda konuşuyoduk annesi sürekli yeter artık kapat felan dedi önceden sürekli böyle diyodu sevgilimde bana yarın konuşalım dedi

bende tamam dedim kapattım dün erken uyudum uyumadan önce mesaj atım yatıyorum ben diye geri dönmedi

az önce konuştuk niye erken yattın dedi skıldım dedim arasaydın ya dedi bende işte sen yarın konuşalım deyince aramadım dedim kızdım buna annesininde öyle demesi canımı sıktı zaten şimdi bu bana kızıyo yok benle konuşmak istemiyosun diye ne alakası varsa az sonra yine konuşcam ne diyim hiç bilmiyorum anlamıyo beni

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• acı ama gerçek olan şeyleri kabul etmen gerekiyor.. öncelkle 2 secenek var erkekler kızlara göre daha rahattır bu tavırları ondandr ama syle bı sorun varki annesi istemiyor belli oglan da gce sana mtlak mesaj atardı ya da sevseydı bnce kalbnı almak ıcn ugrasrdı ama bhane urtyr gbı gt adam akllı kns uzulen sn olma ben cok uzlmstm

1|0
    0|0
    • ne diycem şimdi ona hiç bilmiyorum anlamıyo beni

• öncelkle rahatla sıkma kenedenı hersey olacgna varır hayrlısı olsun diyelim tamam sn adam akllı kns tek tek ıcın rhatlasn olmuyrsada hayatna bakarsn ama brbnzı gerckten svıyorsanız umarım ılsknz dzelr :)

• inşallah öyle olur sevgilim o ne derse desin diyoda ama annesinede çok bağlı korkuyorum işte annesi öyle konuşuncada kırılıyoyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu soruyu tekrar mı sordun ne

0|0
    0|0
  • annesi seni istemiyorsa,evlenseniz bile sana dünyayı dar eder

0|0
    0|0
  • koy ver gitsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde sevgilimin annesi azarlıyodu yeter kapat şunu ders çalış felan diye. İnsanın gurruru kırılıyo la .

1|0
    0|0
    • senin sevgilin birşey diyomuydu peki annesine

Yükleniyor...