Bu videodaki gibi mekik çekiyorum olur mu dersiniz? Beğendiniz öi?

Bu videodaki Ada'm gibi mekik çekiyorum. İyi mi? Göbek gider mi? Kas yapar mıyım?
herkese iyi geceler..
#NeMutluTÜRKÜMDiyene

0|1
3|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben hiç bir şekilde mekik çekemiyorum. :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• En doğrusunu yapıyor daha ne yorum getirelim :) Karın kası yaparsın. Yapması esanıda çok kolaydır ve kısa sürede oluşur ama göbek kısmı yağlı ise bunu göremezsin ve oluşmadığını zannedersin.. Zaten yağ yakımı en zor iş. Karın kısmıda en nankör bölgedir vücudumuzda. Spora devam etmezsen ilk etkilenen bölge yine karnın olacaktır.
    Spora devam canım benim. İstesende istemesende ilerde o göbek gidecek :)

1|0
    0|0
    • Gider dimi? Allah senden razı olsun. Ağzından baş damlıyor abi 😀

• Çok teşekkür ederim 😊😊

• Ne dedim ki şimdi ilahi...
      Ederim ricalar...

• olması gerekende bu zaten ne zaman salona girsem gülmekten kendimi alamıyorum adamlar göğsümü değdiremedim dizime diye üzülüyorlar :D farkında değillerki bellerini sakatlamaya çalıştıklarını ve diğer bir yanlış 10 dan fazla yapmak 100-200 yapan var yahu :D saçmalıktan başka birşey değil ve sadece mekik çekerek karın kası göbek eriticem diye kendine eziyet çektirenler var yapmayın yazık.

1|1
    0|0
  • Evet gobegin gider, yaglarin erir ve kas yaparsin.

1|0
    0|0
  • Mekik çekmek ile fazla kilolardan kurtulamazsın sadece yağ tabakasının altında kas oluşur ve bu daha kilolu gösterir. Önce kardiyo vb ile kilolarını verip mekik yaparsan karın kaslarına sahip olursun

1|0
    0|0
  • Nasıl mekik çektiğinden çok ne kadar aktif bir spor yaptığın ve nasıl beslendiğin daha önemli.

1|0
    0|0
    • Aktif olarak günde 20 tane mekik çekiyorum 😂😂 başka da bir şey yok. Beslenmeme de dikkat etmiyorum

• Cardio ne ya? Bilmem ki 😕 Bir tek mekik ve şınav biliyorum. Neyse ben Ebru şallıyı izleyeyim

• Takıl sen boşver :D

• Bende boyle yapıyorum Şu an 8-pack var aslında en doğru şekil bu

1|0
    0|0
  • olur olur

1|0
    0|0
  • sayıları artırman lazım kendini zorlaman lazım yoksa ilerleme kat edemezsin

1|0
    0|0
  • En güzeli ;) ideali anlatmış adam

1|0
    0|0
  • kas azicik yapar daha cok su dolar kaslara buda kasin gelisiyo ilisionu verir yag yakmak icin calorie deficit sart kilo vermek icin karblari ve tuzu azalt yeter ama kilo onemli degildir onemli olan yag orani fit vucut guc ve kas

0|0
    0|0
  • Kardeşim mekik çekerek yağ yakman imkansız. şunu bir idrak edin önce

1|0
    0|0
  • Beğenmedik öi

0|0
    0|0
  • Mükemmelsin.

Cayırt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• adam süper anlatmış aynen böyle uygula

1|0
    0|0
  • Mekik sanırsam karın kasını çalıştırıyor. Düzenli dene işe yarayabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...