Spor yapınca eger?

Şu an 75 kg'yım spor yapıyorum mesela 60 olunca 55 kg. gıbı mı duruyor dısardan? oyle duydum sporun faydaları fılan dendı sonra bılgısı olan

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen, kas yağdan daha yoğundur. Kas oranın arttıkça aynı kiloda olmana rağmen çok daha sıkı ve zayıf görünürsün
    Mesela erkeklerde 1.80 boyunda ideal kilo 70 derler ama çok fit duran sporcular 90 kilo bile olur :) özellikle dövüş sporlarındaki adamlara bakarsan o kadar kilo nerde anlayamazsın :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• eger agirlikli antreman yapiyorsan oyle yuzmek voleybol basketbol falan azicik kas yapar bodybuilding/powerlifting/strongmen/olypmic lifts senin dedigini yapar

0|0
    0|0
  • 55 gibi durabilme sebebin sıkılaşmadan dolayı olur. Şekil almaya başlarsın ve daha zarif durursun genel olarak.

0|0
    0|0
  • öyle durabilirr

0|0
    0|0
  • Yani biraz öyle

0|0
    0|0
  • 1 kilo kas kütlesi 1 pinpon topu kadar yer kaplar 1 kilo yağ kütlesi bir tenis topu kadar bu bağlamdan yola cıkarsan incelirsin ama kilon aynı kalabilir kapiş?

0|0
    0|0
  • Sıkılaşıyorsun o yüzden diyete benzemez spor ile zayıflamak

0|0
    0|0
  • hayır sıkı olursa iyi.. botyun kac? sana liste verem ben

0|0
    0|0
  • o ney lan D:ASD: ilk kez duyuyorum :D ben kaç gösteriyorum :ASD:Aa

0|0
    0|0
    • Fıkrın yoksa zıkrınde olmasın ınsanlar sporla sıkılastıgı ıcın daha fıt durur buda benden sana bılgı olsun kardes

• Polemığe yeterınce gırdım tsk

• yanlış bir cümle kullandıysam kusura bakma

• olablır bu senın gıyımınlede alakalı bır durum

0|0
    0|0
  • Merak etme spor yapmadanda 65 kg'ın kemikleri sayılabiliyor. Boyla alakalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...