Sporda motivasyon önemli...

günaydın herkese...size sorum spor yaparken performansınızı artırmak için kendinizi nasıl motive ediyorsunuz?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Roy Jones tek geçerim müzik olarak , birde spor disiplin , sabır , hırs ve motivasyon işi bunlar olmadan çok fazla uzun sürmüyor. Son olarak spordan önce ne yediğinizde önemli hangi sporlar ilgilendiğinizi bilmiyorum ama süt , pekmez , yumurta veya bıldırcın yumurtası karıştırıp için enerji patlamasi yaşatıyor :) bu doğal yolu ama ben daha farklı şeyler istiyorum derseniz bununla ilgili sporcu ürünleri mevcut.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Muzik dinlerim veşu anyaptigim sey sayesinde her aldigim nefeste vucudumla birlikte zihnimin yenilendigini dusunurum ve tabiki cok guzel bir fizige sahip olacagimi aklima getiririm

0|0
    0|0
  • Aynadan kendimi izliyorum.

0|0
    0|0
  • Kulaklığı takıp müzik dinlerim. Ve kendimi o sırada bir megan fox gibi hissederek spor yaparım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• "musclepharm assault" yarım olcek kullan spordan once bak nasıl motıve oluyorsun :)) Şaka şaka kullanma, şöyle bir şarkıyla ısınmaya basla gerısı gelır. link

0|0
    0|0
  • genelde müzik ama etrafın motive edici sözleri daha cok kamcılıyo antremanda

0|0
    0|0
  • palestra'ya bayıldığım paraları düşünüyorum ahahahaa. yeniletmeyeceğim ama. havalar güzelleşti bisiklete binerim dışarda :DDD

0|0
    0|0
  • Spor yaptığım dönemde genelde kendimi müzik ile motive ederdim.

0|0
    0|0
  • en iyi motivasyon müzik bence

0|0
    0|0
  • motivasyon tabi önemli Fatih Terim'deki motivasyon anlayışı kimsede yok :D

0|0
    0|0
  • Müzik

0|0
    0|0
  • Müzik dinle.