Kendimi korumam için hangi sporu tavsiye edersiniz?

Ben biraz zayıf olduğum için kendime güvenim az. Dershaneye falan gittiğim için zamanım yok genelde ders çalışıyorum. Şimdilik netten öğreneceğim bir spor var mı sadece kendimi koruma amaçlı. Yani kız arkadaşımla gezerken laf atanlar oluyor. Evet karşılık veriyoruz ama pek faydası olmuyor. Bileklerim falan ince elim küçük. Kız gibi ellerim var valla :S 2 tane 10 kiloluk dambıl aldım Onlarla arada çalışıyorum. Yani önerebileceğiniz bir spor var mı arkadaşlar. 3 - 4 taktik yeter diye düşünüyorum.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Kung Fu. Hiiiiiiii huaaaaaaa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Önce kg almalısın ..bunun içinde spora başlayabilirsin hem kg almana hem vücudunu şekillendirmende faydası olur ..

0|0
    0|0
  • Tenis.

0|0
    0|1
  • Tekvando

1|0
    0|0
    • teakwando pek işe yaramıyo ben 2 yıl gittim sonuç 0 :D ama cok fena tekma atarım :D

• internetten izleyerek teoriğini öğrenirsin anca. gidip çalışman kaslarını güçlendirmen gerek.

0|0
    0|0
  • karete.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Boks yapabilirsin , hem vücudun hem reflekslerin gelişir ama kendi çabanla öğrenebileceğin hiçbir taktik iş görmez .

0|0
    0|0
  • kick box yada box öneririm ama yapılı bi vücudun yoksa karete,taekwando,judo dallarından birini seçebilirsin. İNTERNETTEN DÖVÜŞMEK ÖĞRENİLMEZ. gideceksin salona önce dövüleceksin sonra döveceksin. o kum torbalarını patlatman lazım. monitör karşısında sadece teorik öğrenirsin böyle yaptığında böyle vurmam gerek gibisinden bunu öğrendin ama vurmayı bilmiyosun nolacak ? salon şart..

0|0
    0|0
  • 3-4 taktik yetseydi biz yıllarımızı vermezdik :) Dövüş sanatlarıyla uğraş , faydasını görürsün. Wing Tsun, muay thai, boks iyidir.

0|0
    0|0
  • Aikido yap karşındakini etkisiz hale getirirsin tek harekette.Mesela atıyorum karşındaki sana vurmaya kalkıyo ama sen ona vurmak istemeden etkisiz hale getirmek istiyosun tam senlik bi spor bi nevi korunma sporu buda.

0|0
    0|0
  • kardeşim önce bi kilo al biraz erkeğin incesi cılızı işe yaramaz açık açık konusuyorum ama kusura bakma.3-4 hareket öğrenerek link böle mi yapmayı dusunuyosun.netten pek öğrenebileceğin öyle bi spor yok biladerim.ama kick box a falan gidersen kendini eğitirsin söle bi konuda var dayak yiye yiye dövmeyide öğrenir insan ama biz siddete karsıyız :D

0|0
    0|0
  • kanka sana önerim git body yazıl 1-2 ay gibi bi süre git evdede bok bol yemek ye kilo al ama fazla alma :D

0|0
    0|0
  • kickbox

0|0
    0|0
  • tekvando

0|0
    0|0
  • Karete.

0|0
    0|0
Yükleniyor...