Yarın ki derbi maçını Beşiktaş mı Fenerbahçe mi kazanır?

Fanatik bir beşiktaşlı olarak bu maçı alıcaz başka yolu yok diyorum :D Ama çok güzel bir futbol olacağından şüphem yok iki takımda kaliteli futbolculara sahip ama unutmayın kartal her zaman yüksekten uçar ;)

Güncellemeler:
...
.,.,.

2|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabikide fenerbahçem alır bu maçı ;)

1|2
    0|0
  • Tabikisi beşiktaş ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Fanatik Fenerliyim ama şu şarkıyı severek dinlerim söylemeden edemem maça gelirsek gollü bir maç olabilir + kadıköy bizim kalemiz en kötü sezonumuzda bile evimizdeki galibiyetler ile ligin üst sıralarında tutunuruz hep + derbi olmasıda büyük baskı ve istek oluşturacaktır takımda galibiyet veya beraberlikle çıkar ama beşiktaş alamaz diyorum iyi oyununa rağmen.

1|1
    0|0
  • 10 senedir Kadiköyde kazanamayan bir Beşiktaş var... Bizim de bu maçı mutlaka kazanmamız lazım yoksa puan farkı açılır... Cüneyt Çakır adaletli yönetirse sahamızda kaybetmeyiz...

1|1
    0|0
    • Cüneyt çakır Aizden korkmazsa kazanacağımızı düşünüyorum

• İlk maçta nasıl ki hakem hatasından bizim canımız yandı, bu maçta da Beşiktaşın canının yanmasını istemem... Adaletli yönetsin hakeden kazanır zaten...

• Son 4 senedir bizim canımız yanıyor umarım yine yanmaz güzel bir maç olur

• Feneri kadıköyün çimlerine gömeceğiz...

0|1
    0|0
  • Vallahi kim kazanirsa kazansin beni ilgilendirmiyo ama ikisinden biri sampiyon olucaksa bari bjk olsun ya 4. Yildizi takmasin fener :)

0|1
    0|0
  • Berbere

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe 1-2 Beşiktaş

Maçtan sonra görüşürüz.

0|1
    0|0
  • Gsliyim ama Bjknin yenmesini istiyorum

0|1
    0|0