Hangisi daha iyi sizce?

İki seçeneğiniz var. Bir yandan çok mantıklı çok kültürlü ailesinin iyi yetiştirdiği bir çocuk var ama yakışıklı değil, diğer yandan boy pos surat her şey yerinde aşırı yakışıklı bir çocuk var ama ailesiyle sorunları var her gün ot içiyor her gün sarhoş bir günü diğer gününü tutmuyor. Seçiminiz ne olurdu

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana söyleyeyim burdakilerin çoğu hangisinde para var diye soracak :D bence ilk seçenekteki arkadaşı seçmeli insan. onunla daha mutlu olunur. gece olunca yanında pis pis kokan adamın yuzu guzel olsa ne olur? içer içer şiddette uygular o adam hem. ilk seçenekteki iyidir. yakışıklı olmasa da seversin sonuçta zamanla huyu güzel olanı. yuzu guzele 40 gunde doyarsın huyu guzele 40 yılda geçse doyamazsın.

1|0
    0|0
    • aynen bencede

• doğru :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Valla gönlüne sorsan serseriyi seçecek mantığa sorsan iyi aile çocuğunu seçecek gibisin.Hep böle zamanlarda herşey anlamsız daha doğrusu napıcağını bilemez insan.Bir gönül var diğer yanda ise mantık.Serseri tiple huzur bulamassın hep böle bir olay bişeyler mantıklı olanlda belki seviyeli olur ama mantık herşey değil.Elini tutunca seni öpünce o tendeki tarifsiz sıcaklık çeker ya insanı işte o olmassa herşey biraz eksik olur.Zamana bırak ama serseriden uzak durmakta fayda var üzülmemen için

2|0
    0|0
  • zorunlulğun yoksa 2sinide seçme

ama illa seçecem diyosan 1.cisini seç

ot içip akşamcı olan adam yarın bigün boğazınıda keser.

2|0
    0|0
  • siz kadınları anlamak biraz zor

arkadaşımın yeni sevgilisi onun bir dedigini iki etmez sabah gelir kahvaltısını hazırlar akşam birlikte içeriz muhabbeti sağlam ama

sevgilisi ot kullanır onu kullanır canı yanacak acaba ona söylesem mi arkadaşımı da iyi biliyorum

0|0
    0|0
  • YAkışıklı olmayanı seç, insan hep aynı kalmıyor o yüzden sen kalıcı olanı seçmelisin. Yani gönlü güzel olanı, anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • adam ot içiyor, ailesiyle sorunlu deyip de acaba diye düşünüyorsunuz. kızları anlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Bir dedim.

0|0
    0|0
  • Bunların hıcmı ortası olmaz :D

0|0
    0|0
  • ilk secenegi sec sen kardeşş yakışıklılık boş

0|0
    0|0
  • ikisini de tercih etmem aşk yoksa hiçbişey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İkisinide istemiyorum .Ben sevdiğimi istiyorum :).Onun haricinde 2 seçenekte olan kişi benim hayatımda ayak uyduramazdı ve bende onun hayatına ayak uyduramazdım çünki esrar içki kullanmıyorum.O benim özelliklerimi taşıyan bir kadından hoşlanmazdı bende ondan ve benim için güzellik , görsellik sadece 1 dakikadan ibaret.Dış görünüşüyle birisi beni 1 dakikadan fazla büyüleyemez.

1|0
    0|0
  • Hahaha kuzucum..tabikide 1-ci seçim olurdu 2-cisinle hayatini paylasamazsin ki her gun sarhos falan aman aman eksik kalsin..Allah yazdiysa bozsun annacim :)))))

o içer içer senide dover buralarda her gun oyle kisileri goruyorum yollarda iiggghh tiksiniyorum yok kardesim 1-ci secim daha iyidir isterse okadar yakisikli olmasin..bu benim dusuncem :)

0|0
    0|0
  • Kalbimin sesini dinledim yakışıklı ama ailesi ile sorunları olan her gün ot içen içki içen çok dengesiz birine katlandım uzunca bir süre. Ve ayrılınca gördüm ki boşuna çaba harcamışım. Öyle bir insanı adam etmek için çok uğraştım.. Ve adam ettiğimi sandım meğer beni kandırmış. o yüzden böyle birini tercih etmem.

0|0
    0|0
  • ilk seçeneği seçerdim çünkü bir zaman sonra güzel bulmadığın birisi sırf kişiliği için onu dünyanın en yakışıklı erkeği olarak kabullenebilirsin fakat 2. seçenekte ise ne kadar yakışıklı olursa olsun kişilği oturmamış ger gün içiyorsa huzur yoksa olmaz.

0|0
    0|0
  • hiçbiri bence çünkü ikisiylede mutlu olamazsın yeni birini bulmaya çalış bence

0|0
    0|0
  • ilk seçenek elbette.Görünüş umurumda değil mantalite nemli benim için.

0|0
    0|0
  • Mantigim hangisini diyorsa o.

0|0
    0|0
  • Kültürlü mantıklı olan iyidir :) yüzüne bakılıyosa yeter

0|0
    0|0
  • 2sinide istemiorm

0|0
    0|0
Yükleniyor...