Hıc sevmedıgınız sıze ve aılenıze yan cızen akrabanızın dugunune gıder mısınız?

kremşanti
akrabalık ılıskılerınız nasıldır?dıyelım dugunu var mesela halanızı hıc sevmezsınız ve de oglu evlenıyo dıyelım gıder mısınız dugune? Ya da bızzat ogluna gıcıksınız gıder mısınız?
Akraba ne olsa da benım akrabamdır kanımdır gıderım hatta oynarım bıle!
Bu kadarı da fazla ! Banane onun dugununden
Zorakı gıderım fazla muhatap olmamaya calısırım
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Hıc sevmedıgınız sıze ve aılenıze yan cızen akrabanızın dugunune gıder mısınız?