Erkekler sevdiği insanı kıskandırmaya çalışır mı?

Bir bayan ile yeni tanıştınız ama fazla sevgisini belli etmiyor size karşı, peki o bayanı "biraz delirtmek için" ve test olarak kıskandırmaya çalışımısınız?

Ve yapan olduysa, nasıl kıskandırdınız? Başarılımıydınız bari?

Güncellemeler:
Güncelleme var iyiiiii geclerrr ;)

0|1
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Birkaç gün çok yoğun ilgilenirim, güller götürüm çok tatlısın şusun busun, baktım pas yok, geri çeklirim sonra bir bakmışım o benim peşimde... Niye, çükü kadınlar dengeli varlıklar değildir, iticiliği ve ilgisizliği severler, kısaca kaçan kovalanır... :D

1|0
    0|0
    • Vallahi hic sevmem bu tavirlari, dengesiz iste bazi erkekler ;) sorry

• Bak zilliye ;)... sana tecrübe aktardık ama ne fayda...

• HAHA delisin ya, onu bunu birakta 30 üstü dimiiiiiiiiii hatta 39 tami tamina?

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızlara cıkma teklıfı bıle etmeyen bırıyım kızlar dunyayı elegecirecek eşitiz diyorlar ama ezilen hep biziz kıskandırmaya calışmak mı o ne ya ben dıyorum kız arkadasıma ya benı ıstetıcen ya da evlenme teklif edicen eşitsek hakkımızı aramak gerek beyler ... konuyla alakasız oldu sankı :D

1|0
    0|0
  • neden böyle bişey yapmaya gerek duyayımki insanlar deneme tahtasımı cinlik düşüneyim :))))

1|0
    0|0
    • Senin kıymetini bilmiyosa yapcan abi,

iyi gelir.

• sanada iyi geceler :)

• elöööö ;) byezz

• Bu Aşk Oyununun kurallarındandır.

Aşkı zevkli kılar bence.

ve güçlendirir.

1|0
    0|0
    • Sen evliydin bosandin/ veya halen evlisin?

• Seni tanımıyorum,

Fazla özele girmeyelim istersen ?

• Olur ,ama istemeseydim sormazdim zaten cünkü ben birini sevsem söylerimde ama neyse, beni taniyamassinki buradan anonym yazisiyoruz ama konu ask, sevip sevmediginde basit bir soruydu geri kalanini sen düsün

• BENİ SEVDİĞİNDEN EMİNSEM YAPARIM.

NASIL YAPARIMIN CEVABI ORTAMA GÖRE DEĞİŞİR.

1|0
    0|0
  • Kıskandırarak elde edilen ilgi geçicidir.Kısa sürelidir.Kısa vadede sonuç alınsada uzun vadede çöker.

1|0
    0|0
    • Belli etmeyipde seven var, ama bunuda bu yöntem sevgisini tartmak isteyende

• Kızlar genelde sevdiğini belli ediyo zaten gerek kalmıyor ki uğraşmaya bile tenezzül etmem öyle bişey için

1|0
    0|0
  • Gerek yok bu ayaklara..

Kimi neyi kaybedeceğini hissettirirsen sevgisini şike şike belli eder..

1|0
    0|0
    • Giciklik yapan fazlasi ile erkek var bu konuda..

• ben kıskandırmaktan çok gıcık ederim :)

1|0
    0|0
    • hehe ;) e aslan giciksin iste ;)

• sende bana aynı şekilde dua et o zaman :)

• Aminnn insallah :) avuclarimi acip ettim oldumu

• erkek kıskandırmaz . kıskanır ;)

1|0
    0|0
    • kiskanirsa fazlada belli eder mi? EGER o bayana fazla yüz vermek istemiyorsa? (Cünkü o bayan umursamaz diyelim;)

• seni gerçekten seviyorsa sinirli olabilecek tavırlarından falan anlarsın kıskandıgını. her seferinde kırıcı olmaktanda çok korkar sevgisi büyüklügünde. ama işte kıskançlık bu sevgi büyüklügünde oda büyür. bu yüzdendir herhalde bayanlar sevgiyi ölçmek amaçlı kıskandırıyorlar. siz kızlar bu işi çok iyi yapıyorsunuz

• Merci Scorpioo güzel yorum

• Senin...

0|0
    0|0
  • Kadınlar zaten çok kıskanç ne gerek var böyle bişeye... sanmıyorum

0|0
    0|0
  • onu sohbet meclislerine götürür manevi yönden zenginleştiririm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...