PTT 1. Ligten A milli tkıma oyuncu alınıyor mu?

Tamam belki uzak bir ihtimal ama yok mu öyle bir oyuncu? Statü gereği mi alınmıyor yoksa yetersiz görüldükleri için mi? Sorumun asıl nedeni de şu: Süper lig tatil ama PTT ligi oynanıyor. PTT liginden 1 oyuncu seçilmiş olsaydı bu hafta maçlar oynanmaya devam edecek miydi PTT liginde?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• alınabilir. ama şöle bir durum var milli takıma oyuncu seçeceklerse büyük klüplere öneriliyor bu futbolcu. kendini geliştirmesi açısından. yoksa seçilir niye seçilmesin...

0|0
    0|0
    • Eleştirdiğim nokta bu ligin bu hafta devam etmesi. Şimdi bir oyuncu seçildi diyelim. 1 adam çok şey ifade ediyo takımda. O seçilen futbolcunun takımı da yenildi diyelim. Neden süper lig oynanmıyo da ptt oynanıyo o zaman

• Ha kural böyle ise yani oyuncu seçilmediği için lig devam ediyorsa buna sözüm yok...

• ya tabii ki öyle...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• yeterli görünse alınır ve o takımın maçı ertelenir

0|0
    0|0
  • Sence Türk Milli takımı neden başarısız daha iyi anlayabiliyor musun? Ptt ligini bu sene fazla takip etmiyorum ama eminim ki iyi yetenekli isimler var. Statü ile alakası yok

0|0
    0|0
  • profesyonel olduğu için alınır.

0|0
    0|0
  • alınıyor

0|0
    0|0
  • Evet, alınabiliyor.Amatör ligden bile alabilirsin.

0|0
    0|0
  • alındığını görmedim gören varsa söylesin :)

0|0
    0|0
  • alınıyor,ptt liginde oynayan yabancılardan ülkesinin milli takımına gidenler var.

0|0
    0|0
    • Alınıyor da neden oynanıyor peki PTT ligi bu hafta. Haksızlık değil mi? Saçma geldi bana.

• süper ligden de afrika kupasına giden oyuncular oluyor ve lig tatil edilmiyor bank asyadan türkiye milli takımına alınan olsa tatil edilebilirdi diye düşünüyorum.

Yükleniyor...