Sizce o da beni seviyor mu ?

hoşlandğım çocuk durup dururken parfümünü üstüme sıktı bunu sınıfta başka bir kıza aptığını görmedim.saçımla falan oynadı .bana sataşıyo bide herkes bana bakarken gözlerinin parladığını iddia ediyor.sizce o da benden hoşlanıyo mudur?eğer öyleyse gidip itiraf edeceğim.cevabınıza acil ihtiyacım var.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bi dur kızım yaa bir dur yaa otur oturduğun yerde o gelicek

0|0
    0|0
    • ya arkamda oturuyo zaten varya bazen dönüp senden hoşlanıyorum diyesim geliyo zor tutuyorum kendimi.bide ilk adımı ben atıp güçlü göstermek istiyorum kendimi

• sen yapacağını yapmışsın zaten anlamıştır çocuk sen olduğunu

• yok ya bence aklının ucundan bile geçmiyo ben olduğum yoksa gelir söylerdi

Erkekler Ne Diyor 2

• bu işler "o da benden hoşlanıyorsa,gidip diyeceğim" demeylen olmuyor.Git söyle,aksini derse neden böyle davrandığını da sorarsın.

0|0
    0|0
    • kardo niye atara geldin ama şimdi ? eğer sevmiyosa rezil olcam ben ona öyle diyince.işi garantiye almak istiyorum.

• gözlerin parlaması aşkta kimyasal bir sinyaldir ama tek başına yeterli olmaz. Parfğm sıkma sataşma bunlar ilgilendiğini gösterir. ama belli olmaz.

0|0
    0|0
    • saol be kardo

• bişey değil de sen kendine dikkat et. fazla abartma fazla yüz verme aynı zamanda yoksa onun oyuncağı olursun. Adam öte tarafta başkasını idare eder de haberin olmaz. Yapanları biliyorm. O yüzden onun görüşünü öğren sonra hafif ağırdan sat en son itiraf filan ederse kabul et sonra full ağırdan sat. :D Hadi kolay gelsin benden bu kadar yatim ben artık

• çok sağol iyi geceler ilişki hayatında mutluluklar.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne itiraf edeceksin 1-0 galipmi başlasın sen git ona sor 1-0 önde başla:)

0|0
    0|0
    • nası yani gidip benden hoşlanıyo musun mu diye soriym? bide aşka 1-0 yenik başlamak filan ne biliym fazla gurur meselesi yaptın sanki.

• durma deneeee hadi, en azından aklındaki karışıklık gider!

Ya duygularını anlat ya onunkileri sor mesajında ya da her ikisi, yani ben sana karşı... ya sen gibi,sonrada ne olduğunu buraya yaz bari;)

• yorumunu ve tavsiyeni beğenmedim malesef ama yinede sağol.

Yükleniyor...