Kız tavlamak. Tanışmak için ne yaparsınız?

yolda karşılaştığınız bi erkekle veya bi kızla tanışmak için ;

1 -- nasıl bi nutuk atarsınız ?

2 -- sayın hanımlar bu gibi tanışmalar ile başlayan ilişkilere sıcak bakarmısınız ?

Güncellemeler:
:) yol dedıysek lafın gelısı otobus kafe dersane kızla nerde karsılasdıysan okul laf atarak deıl cıddı bı sekılde tanısmak amacıyla
ozaman sole duzeltelım tanımadıgınız kısıyı tanısmak amacıyla bı kahve cay ıcmeye nasıl ıkna edersınız
yaa benım XPER buanlarım nerede yaaa

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• agam yorumlara baksana bizim kızlar jetli nin yandan yemişi olmuş kendilerini ne sanıyorlarsa anlamadım... Allah kahretsin bizim şu abazaları... kızları onlar bu hale getirdi..

0|5
    0|0
    • sen ne dıyon ya bı kızla tanısmak ıcın kaskla gezıcez artık

• savunma olarak kask yeterli kardesim ama savunma da lazım ben bundan sonra yanımda taşla gezecem bişe oldumu vururum kafasına bakalım elmi yaman beymi)))))))

Kızlar Ne Diyor 5

• Yolda laf atarak kız tavlamak diye bişey yoktur; dayak yemek vardır.

1|0
    0|0
  • sen bana bir gel ben seninle bir tanirim felegin sasardi yani

0|1
    0|0
    • işte ögretmen buldum :)

• yorumlarima ha verdgin için en iyi cevap seçiyorsun bide:D bu iyi iste en azindan kizlar gozlerini açip bakarlar

• sezarın hakkını sezara ver die bir soz vardır bılırmısın onun ıcın en ıyı cavap sectım :) tartısma konusuna gelınce ekle benı ozelden saatlerce erkekler kızlar hakkında tartısabılırım bu noktadan sonra yorumlar tartısmanın yerı deıl

• Laf atanı ciddiye almam

0|0
    0|0
  • Sinir oluyorum ayrıca korkuyorum da ya

0|0
    0|0
  • edemeyiz :D :D :D yaa bir kere güven olmazki sokakta karşılaşmışız .. nerden güvenicez ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• takıl peşine bırakma. eninde sonunda bir bardak kahve içmeye gelir

0|1
    0|0
  • Yol ne bro o kadar mı düştünüz

0|0
    0|1
  • Türk milleti çalışkandır ... diye girerim panpa)))))

0|1
    0|0
  • Yanlış anlamayın karekterim öyle değil ama bir söz vardır vermeyen kız yoktur yeterki almasını bilesin

0|0
    0|0
    • turkıye burası cantanın ıcıne gızlenmıs bı tas pekmezı akıtmaya yeter ..:)

• o zaman işin kolay

• neresı kolay bızım turk kızları cantasında tas tasıyor aksı bı durumda kafana vurup pekmezı akıtıverıyor sonra hastane hastanede guzelbı doktor tanısmak ıstersın tedavinden olursun hemsıre ıgneye gelır gene tanısmak ıstersın sert vurulan bır ıgneyle kafa yarık topallayarak evın yolunu tutarsın :))

• Kızların yorumları çok ilginç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...