Ben niye bir tane bile şınav çekemiyorum ya?

bir tane bile çekemiyorum direk yapışıyorum yere mekiği gelince tek seferde 100 e yakın çekiyorum ama şınav olmuyo ya neden? neden?

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• şınav ile mekik aynı değil. şınav için barfiks çekmen lazım biraz. zaten 1-2 derken geliştirirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kol gücüne bagli 5sinav ile başla gün gun yukselt gucleniceksin vucudun alisir sonra 1sette 20-25 tane rahat rahat cekersin, ve ilk sinav çekme sürecinde kedi pozisyonunda başla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kolların buna uygun değil
    5-6-7-8-9-10 diye başla her gün dozu artır, 10-20 olsun
    20-25 olur zamanla

#Beniuzaktansevmekyasaktır

0|0
    0|0
  • Eiğdeki yorum resmen saçmalamış. Daha sınav çekemeyen birisinin, barfiks çekmesi imkansız sjsjs
    Simdi eğer yere paralel olarak sınav çekemiyorsan ilk olarak 1 metre civarında yükseklikte olan biryere ellerini koyarak çekmeye çalış. Eger rakam çektiğin rakam 10 u geçiyorsa o yüksekliği düşür (80 cm yap mesela) tek seferde çektiğin rakam 10 u buluyorsa böyle böyle yüksekliği düşürerek en son yerde çekmeye başlarsın

0|0
    0|0
  • Salonda Hafif ağırlıklar ile "dumbell bench press" yapmaya başla. Her hafta ağırlıkları yavaş yavaş arttırmaya çalış. Zaten ağırlıklar arttıkça sen güçleniceksin böylelikle şınav çekçek güce ulaşmış olursun. Zaten dumbell bench press ile şınav haraketini yaparken kullanılan kaslar aynı.

0|0
    0|0
  • Mekiği doğru çeksen 100 çekemezsin o zaman. 1 şınav çekemeyen 100 mekik hiç çekemez.

0|0
    0|0
    • Ama mekik çok kolay şınavda direk kollarım yere yapışıyo

• Mekik basit, gereksiz, faydasız ve aslında omurgaya zararlı bir harekettir. Şınav pozisyonunda durmaya çalışıp kollarını, göğsünü ve omzunu güçlendirdikten sonra çekersin.

0|0
    0|0
  • Duvarda şınav veya yarım şınav olarak başka hergün artırabildiğin kadar artır ama bugünden farklı olsun :) birde plank yap bol bol kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Kiloların gucsuzdur

0|0
    0|0
  • 100 mekik çektiğini zannetmiyorum doğru şekilde çekmiyorsundur kesin, şınav çekmek için kol kasların ve göğüs kaslarının iyi olması gerek.

0|0
    0|0
  • Kasların zayıf.

0|0
    0|0
  • Kolların güçsüz olmalı biraz ağırlık çalışmalısın.

0|0
    0|0
  • ben 37 çekiyorum şu an formsuz halimle yani

0|0
    0|0
  • Sürekli yapmayı denersen zamanla kasların gelişir ve yaparsın

0|0
    0|0
  • Kolların aşırı güçsüz kaç kilosun

0|0
    0|0
  • oluuurr kolların zayıftır ondannn

0|0
    0|0
  • bench press makinası var ondan başla
    arkakol güçlenince çekersin

0|0
    0|0
  • kol kaslarını ve bacak kaslarını geliştirmelisin ki kolaylıkla şınav çekebilesin

0|0
    0|0
  • Benim tam tersi iyi şınav çekerim de mekik en fazla 35

0|0
    0|0
  • Mekikde kolunu kullanmadığın için olmasın

0|0
    0|0
  • altında ben dursam fena çekersin :D eğildikçe acıcak çünkü

0|0
    0|0
    • Anlamadım

• Hmm bana uzak neyse yorum için saol

• ulaşabilirsen yardimci olabilirim sana.

• Bilimsel mi konuşalm ibneligemi wuralm meseleyi :D

0|0
    0|0
    • Mümkünse terbiyeli

• off ya desene çok yol var

• Aynen ama senn şnawla ne işin ola ki

• Yarım şınav dene öncelikle, nefes alış verişini düzenli olarak yap, kolların çok zayıfsa duvar şınavı ardından yarım şınav ve tam şınava geçiş yap.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bilmem kardes acaba neden bol bol pratik yap

0|0
    0|0
  • ben de mekik çekemiyorum :/

0|0
    0|0
  • Kol ve omuzların güçsüzdür bende çekemiyordum ama şimdi 55 oluyor :)

0|0
    0|0
  • ilk ısın, duvarda çekmeye başla.. yaklaşık 3-4 hafta duvarda her gün çek. 5-10-15 tarzı artırarak git. Sonunda da normal çekmeyi dene:)) ben böyle yapınca oldu afagfags

0|0
    0|0
  • kol kaslarin dusuk o yuzdenn protein bol beslen ve spor yapp

0|0
    0|0
Yükleniyor...