Ayrıldığınız sevgilinizi 1 cm boyunda olarak bulsanız ne yaparsınız?

Bir gün odanızda oturuyorsunuz ve birden yerde eski sevgilinizi 1 cm minicik olarak buluyorsunuz.Ne olur yardım et bana falan diyor ne yaparsınız bu durumda?

0|0
22|21

En İyi Kız Görüşü

• Ayakkabımla üstüne basar, çat diye ezerim.

1|0
    1|0
    • en iyi cevap ama o an ayağınızda ayakkabınız yoksa ne yapardınız merak ettim :)

• Topuğumla ezerim.

Kızlar Ne Diyor 21

• Hep hayal etmisimdir bunu .) sonunda biri dile getirdi. Ayrildik falan bu ikinci plan, önemli olan onun artik kücücük olmasi ki bu ona eziyet iskence edecegim yerine gelmez. ona kücük biyer yaparim, icinde uyuyabilecegi pamuktan bir yatak:)) kus yemiyle büyütürüm haha:D

0|1
    0|0
  • Zaten Allah vurmuş, birde ben vursam birşey değişir mi?, diye merak eder bir denemesini yapardım.Zaten o ezikliğinden küçülmüştür.

0|0
    0|0
  • Kenara iterim; biri ezmesin. Yoluma devam ederim.

0|0
    1|0
    • yok soruyu dikkatli okursan yolda bulmuyorsun odanda buluyorsun:)

• Kavanoza koyardım 1 tanede solucan atardım içeri görsün sonra ebesini :D

1|2
    1|0
    • o solucan ne biçim görünür ama o boyda ona.hiç bir iki bişey de söylemez misin :)

• ne dersin mesela o kavanozda iken ya da ona yukarıdan bakıyorken? :)

• Eziklerim onu ha biri gözünün önünde sevgilimde buluşurum uzaktan kavanozdan izler sadece xd

• alır evime beslerim onu.. küçük bir yatak yaparız ona, belki barbie bebeklerin eşyalarını kullanabilir. bilmiyorum. sürekli yanımda gezdiririm herhalde. cebimde.. çantamda.. ezmeyeyim diye de endişelenirdim. zaten hep böyle bir şey istemişimdir. ufalsın cebime girsin, küçük bebek gibi bakayım ona. ne ala..

0|0
    0|0
    • gerçekten daha önce de keşke böyle bişey olsa diye aklından geçer miydi?

• ama benim sorumu okuyunca ebadının küçülmesini de çok istedin dimi itiraf et :)

• 1 santim diil ama 15 cm kadar, yani barbie bebek ebadına gelebilir. evet istedim itiraf ediyorum

• Kavanozun içine koyar kapağını da kapatırım :))

0|0
    0|0
    • hava lasın diye ufak delikler açsaydın bari

• havasızlıktan ölmesin diye ara sıra kapağı açsaydın bari ölümemi terkederdin :)

• Hayrina besler buyuturum.

0|1
    0|0
    • beslemekle büyümez ki hep öyle kalacak daha karnı doyar sadece beslediğin de :)

• Herkes hak ettigi gibi yasiyor iste, bir bucur olarak devam edicek hayatina.

• sen de kırgın ayrılmışsın sanırım ama en azından diğerleri gibi ezerim demiyorsun :)

• alır fanusa koyar masa süsü yaparım. günde 3 kere beslerim. arada canım sıkılınca da konuşurum.

0|1
    1|0
    • tebrik ederim.çok kullanışlı bir yol düşünmüşsün hem masa süsü yaparak odanı güzelleştiriyorsun hem arada konuşarak can sıkıntını dağıtıyorsun hem de arada besleyerek ölmemesini yani bu durumun devam etmesini sağlıyorsun akıllıca bir cevap :)

• teşekkür ederim :)

• bi yerime koyarım onu

0|0
    0|0
    • nerene koyacağını da söyleyemez misin çok merak ettim :)

• Sıcak su dökerim.

0|0
    0|0
    • acımasızlığın bu kadarı :)

• Tum bakimini ustlenirim.

1|0
    0|0
    • severek ayrıldın sanırım :)

• Böcek gibi ezerim ahaha :D

0|0
    0|0
  • Üstüne basar geçerim :D

0|0
    0|0
  • kötü kötü şeyler geldi aklıma..

1|0
    1|0
  • çok pis gülerim ona :D:D:D:d

0|0
    0|0
  • ay canım canım ne tatlısın sen öyle :D tırman paçama derim

0|1
    1|0
    • paçana tırmanmamı bekleyene kadar neden eline almıyorsun da uğraştırıyorsun :)

• ilk önce pis hınzırca bir gülüş atar sonra ayağımla ezerdim

0|0
    0|0
    • ayağına sağlık

• =))) ezildi bile

• çok teşekkür ederim hanımefendi yer,ayağınızın altı falan çok lekelenmemiştir umarım :)

• ayagimin altina alip ezerdim :D :D

0|0
    0|0
  • üstüne basarım lapssss diye sonra sifona atarım pislik be hıh

0|0
    0|0
  • ezer geçerim.

0|0
    0|0
  • onu alır saklarım odamın en güzel yerinde.. ne kadar güzel bir hayal oldu gece gece :))

öyle çok özledim ki o günleri onu..

keşke hep benimle sadece bana ait kalsa

1|0
    0|0
    • öyle bir yazdın ki sanki normal boyutta yanında olmasındansa bu şekilde olmasını daha çok tercih eder gibisin :)

• tam da söylemek istediğim cümle bu. çünkü ben çok üzüldüm. birbirimize aşıktık ama dünya pislik. yaşayamadık aşkımızı istediğimiz noktaya getiremedik. keşke şimdi o boyutta olsa da hep yanımda olsa

Erkekler Ne Diyor 21

• Üstüne basmam. Alır evin dışına, sokağa bir yere bırakırım. Başının çaresine baksın.

0|0
    0|0
  • hemen en yakın hastahanenin doğum servisine gidip maalesef bu eski sevgilim 1cm boyunda doğdu der hemşirelere emanet ederim...

0|0
    0|0
  • Alırım beslerim buyuturum :)

0|0
    0|0
  • ona sindy bebek alırdım onunla arkadas olurdular:) ben hemen sıkılırdım ya besleyip ugrasmak zoruma giderdi ufacık seylekaybederdim heralde onu :) ya da ne bilim düşürürdüm:)

0|0
    0|0
  • İşte böyle küçülürsün. Artık evcil hayvanım oldun. Geç bakayım şu kutuya...

0|0
    0|0
  • Yazık, bir kavanoza koyar beslerim. Zarar görmesin, evcil hayvanım olur:)

0|0
    0|0
    • yazık diyosun da evcil hayvan hal,ne getirirken acımadın ama

• kedim var fatmarose ona veririm yesinn:)

0|0
    0|0
  • wıccıkkk...

1|0
    0|0
  • Ona sakin olmasını söylerim...

0|0
    0|0
  • üstüne işerim :D

0|0
    0|0
  • Önemli olan boyutu değil işlevi.

0|0
    0|0
  • Yardım ederim insanlık ölmedi daha :))

0|0
    0|0
  • Yeter bennce bukadar güncelleme :S

0|0
    0|0
    • yok daha güncellemiyorum zaten güncelleme hakkım da bitti :) kusura bakma.hakaret edip sonra karşı tarafa cevap hakkı vermeden engelleyip kaçıp sonra da yaptığı yanına kar kalacak zannedenlerin yanıldığını göstermek için güncelledim

• Anladım k.bkmayın :) Baktım ard ardına güncellemeler gelince. Gece gece aklım karıştı

• yok ben sana yazmadım son yorumu zaten küçük cadı nickli üyeye yazdım.onun cevabını aradım bulamadım.onun için mecburen senin yorumunun altına yazdım :)

• aa nerede coft :)))

0|0
    0|0
  • tekrar eski haline getirmenin yollarını arardım

0|0
    0|0
  • Odaya nasıl girmişse öyle gider.

0|0
    0|0
  • at klozete çek sifonu

0|0
    0|0