Çok çalışma ve sonuç 0 mı ?

Aklınızdan bir kişi hayal edin sonra onu çok çabalayan birisi olarak düşünün. Bir şeyi çok isteyip çok çabalayan ve isteyen. Başarmak istediği. Bu kişi sizin aklınızda ve o sonuca ulaşmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Okul dershane ev mıdu. Surıca okulda bazı teneffüslet ders çalışıyor. Kütüphanede öğretmenleriyle ders çalışıyor fırsat buldukça. Ama bir türlü başarıyı yakalayamıyor üstelik planlı çalışmasına rağmen. Denemeleri istediği ve hak ettiği sonuç ile uyumsuz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• herşey ders değildir ve kafaya çok takmış olduğun için başarı gelmiyor farklı farklı denemeler çöz ve konuya tamamen hakim ol ve kendine zaman ayır yani bir gün değişiklik yap gez eğlen sinemya git sonra yine derse otur öyle düzenle kendini kafana takma düzelir yapılan hiç bir şey boş değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben sizin çocuğunuz olduğunu hayal edip cevap veriyorum. Kaç yaşında bilmiyorum ama boşverin üniversiteyi felan ( ilerde çocuğunuzla hava atıcaksanız orası ayrı şurayı kazandı orda okuyor vb gıbısınden ) gönderin bir bilgisayar kursuna, fotoğrafçılık kursuna kendini geliştirsin. O aptal dershanelere vericeğiniz parayla çocuğunuza gerçek kabileyetler kazandırın. Hayatta işine yarayabilecek şeyler kazandırın. O yaşta neyin başarısını yakalayacak anlayabilmiş değilim. ( senin çocuğun yok anlayamazsın demeyin ben de çocukluk geçirdim doğal olarak geri dönüp bakınca iyi bir lisede okumanın daha sonra da üniversite okuyup işsiz kalmanın neyin başarası olduğunu anlayamıyorum halen. )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Düşündüm. Konsantre sorunu var gibi.

0|0
    0|0
  • Dmekki verimli çalışamıyor. Eksik konulara çalışmak lazım. Denemelerde hangi soruyu yapamıyorsun hangi konu bunu öğrenmen lazım bu konu demekki tam öğrenilmemiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...