Fenerbahçe UEFA Avrupa liginde nereye kadar gelir?

Bu turda Braga çıktı. Bence kolay olmayacak ama eleriz.

• Braga'ya elenir.
    28% (10)27% (21)27% (31)Oy Ver
  • Çeyrek finalde elenir
    25% (9)21% (16)22% (25)Oy Ver
  • Yarı finalde elenir
    17% (6)17% (13)17% (19)Oy Ver
  • Finalde elenir
    3% (1)10% (8)8% (9)Oy Ver
  • Kupayı alır
    27% (10)25% (20)26% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Braga'yı geçer ama sonrası zor. çeyrek finalde yine şanslı bir kura denk gelirse yarı finale çıkabilir belki ama bu sene kolay rakipler yok. tabi ki inş kupayı alır getirir ama hayırlısı. her maçını şu son iki Kadıköy maçlarındaki gibi oynarsa aslında olmayacak şey değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 14

• Bragayı geçer , sonrası rakibe bağlı

0|0
    0|0
    • Bencede. İnşallah kolay rakip gelir. Prag - Lazio galibi gelirse süper olur :)

• Bragadan sonra karşısına dortmund ve ya leverkusen gelmediği sürece bence kesinlikle sonuna kadar gider ama bu ikisi gelirse işler değişir yarı finale kesin gider bunlar gelmezse.

0|0
    0|0
  • Braga yı eler

0|0
    0|0
  • Braga'yı eler sonrası biraz kuraya biraz da FB'nin oyununa bağlı. Geçen sene BJK, ondan önceki senede FB, UEFA Avrupa Ligi'nde erken havaya girip elenmişlerdi hatırlarsanız! Avrupa Kupaları'nda bir şampiyonluk o kadar kolay değil...

0|0
    0|0
  • Yonetim futbolcusu el ele versin, siittigimin kupasi kadikoye gelsin! :)

0|1
    0|0
    • İnşallah ama bu sene çok zorlu rakipler var. Yarı finale çıktığımızda böyle değildi.

• rakibe göre bakacak olursak bragayı yenmemiz gerek gerçi oradaki tüm rakipleri yenmemiz gerek oraya kadar gelmişlerse kötü takım olmadığını gösterir

0|0
    0|0
  • Kupayı alacaz

0|0
    0|0
  • Kupayi alir diyen hepsi fenerbahceli olmali

0|0
    0|0
    • Braga'ya elenir diyenlerin hepsi hangi takımlıdır?

• Yoo ben oyle tahmin ettim. Elbette bir galatasarayli olarak fenerbahce kupayi alsin istiyorum sadece tahminimi soyledim :)

• :) hayırlısı inşallah ama bence de çeyrek finalde eğer prag-Lazio galibi gelmeyip başka takım gelirse eleniriz.

• Braga'dan sonra elenir. Çeyrek final'de güçlü takımlar kalır.

0|0
    0|0
  • İnşallah kazanır kupayı

0|0
    0|0
  • Koyu GALATASARAYlığım ama uefada fenerbahçeye desteğim sonsuz zor ama ülkemize bir uefa kupası daha gelsin

0|0
    0|0
  • bragayı eler sonra elenir

0|0
    0|0
    • Olabilir banada öyle geliyor çünkü güçlü takımlar var

• Kupayı alır.

0|0
    0|0
  • kupa alınmalı
    lig şampiyonluğu çok düşünülmemeli!

0|0