İşyerine yeni giren bir kızdan çok hoşlanıyorum

Arkadaşlarr yardımlarınıza muhtacım hepinizi seviyorum saygılar..

ben işyerine yeni giren bir kızdan çok hoşlanıyorum 10 gün filan oldu gireli işe.Aynı ortamda olduğumuz zaman ara ara bazende sık sık bakışıyoruz hatta bazen arkasını dönüp çaktırmadan bana baktığı bile oluyor ama daha konuşma fırsatı yakalayamadım.İşİN kötü tarafı birisi daha takılıyo ve kızla işi ilerlettim diye sağda solda konuşuyo.Madem onla işi ilerletiyo neden bana bakıyo fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum özellikle bayan arkadaşların

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• kızı dinlemeden inanma bence..

0|0
    0|0
  • işyerine yeni gelen kızı av olarak gören uyuzlara kılım. belki de totosundan uydurdu diger adam...belki kızın sana is verdigi falan yok. ortama uyum saglamak icin kimlerle arkadas olabilirim diye düsünüyor...

0|0
    0|0
    • ben av olarak görmüyorum his besliyorum ayrıca ben mutfakta o muhasebede çalışıyor neden benle arkadaş olmak için baksın

• kafasına uygun biri oldugunu düsünmüstür. ilkokulda mıyız aynı sınıftan arkadas secelim kendimize?

• galiba yanlış anladım pardon

• bence o cocuk kendisinin işi ilerlettiğini sanıyordur..

0|0
    0|0
  • Adamın rakip egale etme sistemi olmasın?

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyor olabilir baskasi yazmasin diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Erkek abicim sonuçta o hava atmayı sever kız sana baktığı gibi 1 2 kez baktı ise tamam yani. Bence kızla görüşmeden konuşmadan kendini üzme.

0|0
    0|0
    • anlamıyorum ki kardeşim bende bişey başımada geldi böyle bir durum üniversitede kızın teki gözlerini bian bile çekmezdi benden sonra konuştum kabul etmedi :D

• tamam kardeşim yardımcı oldu isem ne mutlu bana .):)

Yükleniyor...