Bir hafta önce kendi hayatıma son vermek istedim. Sizce bunu yaptım diye benim hakkımda ne düşünüyordur?

Her şeyden bıkmış bi haldeydim ve bu bir günlük bir şey değildi. birkaç haftadan beri olan bir durumdu. Napçamı bilmiyordum ve sevgilime uzun bir mesajda beni son zamanlar çok üzdüğünü hayatıma son vermek istediğimi yazdım. 40 Hap yuttum ve yattım. ondan sonraki iki günü hatırlamıyorum çünkü mide yıkaması için geçti. uyanmamı beklemişler. bu olaydan sonra ailem onu aramış aranızda ne geçti diye. hastaneye yattığım sabah gelmiş beni bakmaya, ben tabi ki hatırlamıyorum.

O günden beri çok tuhaf olduk. Hem o hem ben. mesafeliyiz gibi.. Sizce bunu yaptım diye benden ne düşünüyordur? Beni bidaha üzerse kendime bişi yapçaa korkusunu mu yaşıyordur ? Beni Sapık yerine mi koyuyor veya onu nekadar çok sevdiğimi mi anladı?

bilmiyorum...

0|0
12|8

En İyi Erkek Görüşü

• belki yeni çocuklar dünyaya getireceksin ve o çocuk bir gün bu ülkeyi yönetecek, belki kan gerektiğinde bana kan vereceksin, belki diktiğin bir ağacın meyvesini yiyeceğiz, belki öğretmen olup çocuğuma iki kelime öğreteceksin,...

Şİmdi senden ricam şu yukarıda yazdığım şeyleri geçmiş zaman olarak oku!

Erkek arkadaş'ının senin hakkında ne düşündüğü umurumda değil ama bu kadar insana bunu nasıl yaparsın? Nasıl kıyarsın canına? Yazık değil mi bana? bize? annene?babana? bu kadar kolay mı?

1|0
    0|0
    • evet dogru söylüyorsun.. bu ilk ve sondu zaten.. artik kafama takmicam herseyi :-)

• seans ücretimi 123123871628478127 iban nolu hesaba yatır, yatırınca beni ara,

al buda benden sana gelsin :)

link

Erkekler Ne Diyor 7

• Birincisi intihar girişiminde bulunman çok aptalca,gerçi hangi intihar girişimi mantıklı o belli değil ama.Ya hayatın gerçekleriyle daha karşılaşmamışsın bir insan yüzünden canına kıyıyorsun.Yeterince olgunluğa ulaştığını söyleyemem.Neden mi eğer ölseydin karşıdaki kişi bunu ne kadar düşünecek ti? 1 gün mü 10 gün?10 ay 1 yıl? İkincisi ise sanırım o kişi korkmuş psikolojik sıkıntı içinde.

Hayat senin ne yaparsan da edersen de kendine.

0|0
    0|0
    • birincisi tek onun yüzünden bu olaya kalkismadim ben. Beni tanimiyorsun yani neler gördüklerimi görmediklerimi bilemezsin. Ben tek bi erkek icin bunu yapcak kadar aptal degilim. Daha büyük bi sorun var onuda burda söylemek istemiyorum

• bi insani o duruma ne getiriyorsa baska care görmedigi icin böyle davranir. Bu aptallikla hic alakasi yok üzücü bisey. Nekadar sacma konusuyorsun

• sırf hormonların normalden fazla salgılandığı için intihar mı edecektin?

Hayatta başarılar.

• Allah yardımcın olsun .

0|0
    0|0
  • Senden uzak duruyor, sorumluluk almamaya çalışıyor. Gerçekten sevse zaten ne olursa olsun kabul eder ve mesafe koymaz.

1|0
    0|0
  • lann benim için bi kız böyle şey yapsın ben 1 ay ayaklarını yıkarım haaaaa

0|0
    1|0
  • Bu olaydan sonra ailenin onu aramıs ister istemez korkutmuştur arkadaşı. Şahsen bana olsa ben korkarım. Bi delilik edip kendine kıyarsan başına gelecekleri düşünüp duruyordur şimdi. Rahatlat onu..

0|0
    0|0
    • evet cok haklisin.. tesekkür ederim.. :-)

• Bence onun gözünden artık düştün ve o da vicdan azabı ile senden kurtulmak istediğini kafasında tasarlıyordur. Yakında da sen biraz kendine gelince ağzından baklayı çıkaracaktır.

0|0
    0|0
  • bence seni psikolojik sorunları var diye değerlendiriyor ve senden kaçmak istiyor olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bencil ve aptalca bir şey yaptığını anladı bence.. Belki su an hala berabersiniz ama bunu unutmayacaktır, sanmam.

Sevdiğini sen öldükten sonra anlasa ne olacak? Allah ölüm acısını unutturmuyor mu? Bir gün üzülür, iki gün üzülür, hadi birde üçüncü gün.. Sonra o toprağın üzerinde fink atarken sen toprağın altında çürürsün.. Artık börtü böceklerle kanka sevgili falan olursun.. Sadece onun için intihar etmediysen de yine aptalca ve bencilce bir şey yaptığını düşünmüştür bence. Değişen bir şey yok. Çok mu nefret edilen bir insansın, hiç mi sevenin yok ailen de mi yok. Arkanda bıraktıklarını düşünmemek benciktir.

NOT: Gerçekten ölmek istersen bir daha ilaç içme. Yüksek bir yere çık ve atla. Ya da şah damarını kes. Kesin sonuç..

0|0
    0|0
    • not icin tsk ederim ama ihtiyacim olmicak.. bu ilk ve sondu. Insan bi an cagresizligine kendini kaptira bilir.. insanlik hali.. hic düsünmedigin seyler gelir aklina. Ama ders oldu ve tedavi görcem.

• bence sen yapabilceğin en büyük olayı yapmışsn hayatından vazgeçmişsin :( artık herşeyi oluruna bırak bence akışa göre git, sana sunulan ikinci hayat şansının tadını çıkar.. ve burası fani dünya ve bu dünyada bir SEN bir de ALLAH var başka kimse yok bunu da unutma :) umarım bundan sonra çok güzel şeyler yaşarsn onunla ya da onsuz :)

1|0
    0|0
    • cok tesekkür ederim canim :-) haklisin

• böyle birşeyi neden yaptın olan sana oluyo ona değilki sen böyle yaparak senin piskolojik bi problemin olduğunu düşünmüş olabilir ve bu yüzden kendisini tamammen geri çekmiş olabilir yada benim yüzümden böyle bişeyi yaptı diyede düşünebilir bunu ondan başka kimse bilemez ama yapma kendine yazık etme zamanla belli olur herşey sen allahtan kesme ümidini böyle duumlarda allaha dua etmen gerekir güçlü olman gerekir ilerde bu yaptığın aklına gelince ben ne yaptım diceksin belkide gülceksin kendine bu yüzden mantıklı hareket et..

0|0
    0|0
    • ilk ve sondu .. bidaha olmicak .. tesekkür ederim :-)

• bunu yapman çok üzücü,umarım hayatın boyunca tekrar yapmaya kalkışmazsın,herne olursa olsun,hiç kimse,hiçbirşey için o 40 hapı içmeye değmez.hayat çok güzel,çaresiz hissetmişsin sanırım kendini,çaresiz hiçbirşey yoktur güzelim.daha çok gençsin hayatta göreceğin öyle güzellikler varki,ölseydin o kişi içinde vicdan azabı her anlamda zulüm.hata insanlar içindir,seni neden sapık yerine koysun,sadece senin çok fazlasıyla üzüldüğünü,yıprandığını,bunaldığını,psikolojinin bozulduğunu ve moralini yüksek tutup kendini tedavi etmen gerektiğini düşünüyordur ayrıca suçluluk hissdiyordur,seni incitmemek için tamamen uzak durmaya karar vermiştir oda korktu haliyle.en azından buna asla birdaha kalkışmayacağını ona belirtmen iyi olur.pişmanlığını dile getirebilirsin.

0|0
    0|0
  • sevgilini bilmemde ben psikolojinin bozuk oldugunu düşünüyorum ve intihar girişiminde olan herkesin aynı sekilde (büyük konusmak gibi olmasın tabi) bir insan neden kendi canına kıyar ne bekliyo ölünce yukardan o kişiyi izleyip vicdan azabı çektiğini görmeyi falanmı öyleyse söylim çok bekler yazık bir insan nasıl bu kadar aptal olabilir bir erkek için yada bir kız farketmez bir an önce psikolojik destek almalısın iyiliğin için

0|0
    0|0
    • bir erkek icin degildi tek.. hepsi bi araya geldi ve ben kendimle barisamadim artik.. Evet tedavi görmeyi düsünüyorum.. bidaha olmicak :-)

• tamam inanıyorum sana senden değerlisi yok unutma bırak onlar senin için deli olsun sen onlar için olma :)

• bende yasadım gecen yıl hic unutmam degmez biri icin 70 tane ilaç yuttum kalp ve romatızma ilaçlarıydı noldu ailem bana düsman oldu nedenini hic bilmediler hala aram bozuk ünv deydim okuldan almaya kalktılar ben aqladım sızladım yine okudum anlamazlar canım anlamazlar bak beni aldattı yıllarımı verdim ve facede gece gündüz kendını sergileyen biri icin belki sevmistir ona lafım yok 9 ay aldatıldım 2. defa bunu orendıgımde kendimi yıne bu defa balkondan atcaktım üzerine ezan okudu ve vazgectim oturdum saatlerce agladım Affet beni Allahım diye yalvardım :((( yapma bi daha degmez canım degmez

0|0
    0|0
    • cok üzüldüm.. evet bidaha olmicak kendimi degistirmeye karar verdim :-)

• ilk önce geçmiş olsun,inşallah bu durum bir daha tekrarlanmaz.canım erkekler kadınları aciz görmekten hoşlanmazlar.ne kadar kadınların onlardan güçlü olmasını kıskansalar bile bence her zaman güçlü kadınlardan hoşlanırlar. şu an onun gözünde biraz değer kaybettin.senin güçlüklere katlanamayacağını düşünüyor.daha sabırlı olmalısın ve sakin.ve ona bunun bir hata olduğunu hissettir böyle bir şeyin bir daha olmayacağını.böylece zamanla eski haline döneceğini düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Sorun olacagini dusunuyor olabilir. Olmayacak biseyi belki de sen kendine zarar verme diye devam ettirecek olabilir . Ama asla beni cok seviyor diye dusunmez.cunku sen kendini sevmezken onu sevebilecegine inanmaz artik. Yaptigin cok yanlismis umarim bir daha denemezsin.

0|0
    0|0
  • bu bir sevgi göstergesi olamaz eminim psikopat diye düşünmüştür ve sana bundan sonra iyi olsada sevdiğinden değil sadec kendi yüzüne biri ölecek ihtimali olduğndan korkup iyi davranabilir ama hoşuna gitmemiştir emn olabilirsn

0|0
    0|0
  • Bunu ne kendine, ne de ona yapmaya hicbir hakkin yok ! Sen hayatina son verip, kendine yapabilecegin en büyük kötülügü yapmis olursun, hem de seni seven bütün insanlari üzerek demek yetmiyor resmen parcalayarak ! Ayrica bunun suclusunu eski sevgilin olarak gösteriyorsun, ki böyle bir vicdan azabiyla bir ömür gecirmek cok cok cok agir ! Ne düsünüyordur diye soruyorsun, bence bunun cevabini en iyi kendini onun yerine koyarak alirsin.

0|0
    0|0
    • Eski degil.. Hala beraberiz. Bidaha olmayacagina onu inandircam iste.. hayatin bana verdigi ikinci chansi degerlendircem. :-)

• Ha söyle yola gel.

Tamamdir.

• Sana zarar verdigini düsünüp, senden uzak durmaya çalışıyo olabilir.

0|0
    0|0
  • psikologtan yardım almanı teklıf edebılırler ne kadar sevdıgını anlamıştır benceee

0|0
    0|0
Yükleniyor...