Sorumsuz insanlardan bıktım!

Sorumsuz insanlardan gerçekten bıktım! Bugün otobüsde(iett) birisinin yerine bastım, 2 tl gitti tabi. Fakat ben bunu 1 kere yapmıyorum, çok denk geliyor bana. Bu insanlar neden bu kadar sorumsuz anlayamıyorum. Bir gün öncesinden neden İstanbul kartlarına yüklemezler para anlamam ki? Ben hep yüklüyorum, düşünüyorum pasoda eksik para olmasın diye ya da bakiye bitmesin diye. Açıkcası bıktım bu sorumsuz insanlardan.

Bana niye denk gelmiyor acaba yetersiz bakiye olayı? Düşünüyorum çünkü, hemen dolduruyorum sorumluyum çünkü! Siz de rahatsız mısınız bu gibi durumlardan?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• basınca sen sana parasını veriyorlar mı? asıl mesele orda..

0|0
    0|0
    • Bugün verdi biri, 20 TL hemde. Lan ben bakkal mıyım, oradan 2 tl alıp sana 18 TL geri vericem? İyice sinirlendim o an ve almadım parayı.

• dalga geçmiş resmen eğer bastırıcaksan parasını d abozuk olarak vericeksin valla kardeş haklısın kızmakta... resmen dalga geçmiş...

• en iyi cevap için teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu kadar mesele yapmadım hiç. Her zaman binmeyenler, biyerlere gitmeyenler var. Farzımisal benim babamın hiç İstanbul kartı olmadı. Neden? Çünkü adam kırk yılda bir biyere gider; giderse de taksiyle gider. Ama binecek parası olmayanlar oluyor; rica ediyorlar ne olacak? Sende bir yapıp beş söylenenlerdensin demekki.

1|0
    0|0
  • diğerlerinin yaptığı sorumsuzluk ya da kurnazlık senin yaptığınsa sazanlık boş akbili olan var mıdeyince senden başka kaç kişi atılıyor hiç dikkat ettinmi elinde parası olanlara uzatırsın yardımcı olmak için çok büyük bir para değil ama insanların seni enayi yerine koymalarına izin verme bence

0|0
    0|0
  • aynen yaa bende biktim bu uyuzlardan

benimde en cok sinir oldugum sey su:

sinifimdaki bir kac tane kizin okula hic para getirmemesi

her zaman ayni seyi yapiyorlar okula para getirmeyip benden para istiyolar

cünkü biliyolar okula hic parasiz gelmedigimi

1 kere istersin tamam hadi ikinciyede tamam ama ondansonrasi sIkmaya basliyor artik

sanki biz burda para seeeediyoz :@

0|0
    0|0
  • Aceleden yükleyememiş oluyorum. Basana da yerin dibinden ücreti veriyorum.

0|0
    0|0
    • yerin dibinden?

Bugün verdi biri, 20 TL hemde. Lan ben bakkal mıyım, oradan 2 tl alıp sana 18 TL geri vericem? İyice sinirlendim o an ve almadım parayı.

• Söylediğin cümle cok güzel ama Bizim insanlarımız dengesiz, onu bile diyemem ben. Otobüsde ne rezillikler görüyoruz. Artık reddederim bir sekilde

• Ben derim, reddetme de, cevabını ver.

• parası yoktur belki.

0|0
    0|0
    • Bugün verdi biri, 20 TL hemde. Lan ben bakkal mıyım, oradan 2 tl alıp sana 18 TL geri vericem? İyice sinirlendim o an ve almadım parayı.

• Ben çok basarım parasıda onda kalır almam.. 2..3 tlnin lafı olmaz.

0|0
    0|0
  • eee sende basma olsun bıtsn

0|0
    0|0
  • evet ben de çok rahatsızım bu olaylardan sorumsuz kendını salmışlardan ben bzaen kaygılanıyorum acaba pasoda ne kadar var diye

0|0
    0|0
  • Banada denk geliyor ama bastığım vakit başkasına bana parasını veriyor. Bi sorun yok.

0|1
    0|0

• Ben sorumlu olmalarını istiyorum. İnsanlık haline dediğim bir şey yok. Benim bir kere bile eksik olmadı, cünkü hep dikkat ettim. Demek istediğim bu

• Evet haklısın bidakine aylık benimkisi veya benimde kalmadı dersin.

Erkekler Ne Diyor 4

• değerli kardeşim hiç bir şey karşılıksız değildir muhakkak yaptığın iyiliklerin fazlasıyla karşılığını alırsın öyle ya da böyle inansanda inanmasanda.ama sakın kimseyi yadırgama bir gün gelir aynı duruma düşersin o zaman anlarsın.misal namazdayım adamın zır zır zır telefonu çalıyor diyorumki neden kapatmazlar su telefonu sonra bir gün geç kalmıştım namaza telefonumu kapatmayı unutmusum ve işte olan oldu ve ben anladım ogunden sonra kimseyi yadırgamadım yargılamadım hayat bu neler neler yaşatıyor insana sen y,ne devam et zarar etmezsin kardeşim

0|0
    0|0
    • Haklısın, ama arada olur öyle. Bana hep denk geliyo. Bir de bugünkü şöyle bişe yaptı;

Bugün verdi biri, 20 TL hemde. Lan ben bakkal mıyım, oradan 2 tl alıp sana 18 TL geri vericem? İyice sinirlendim o an ve almadım parayı.

• Akbilmiş, yok pasoymuş hiç bulunmaz bende... Kırk yılın başında otobüse bindiğimde akbili olan var mı aceba diye bağırırım. Tabi akbilin ücreti ne kadarsa mutlaka veriyorum. Vermeyenler utanmalıdır bence.

0|0
    0|0
  • bakiyesiz olanların yerine basmak ile yükümlü devlet işçisi misin sen

1|0
    0|0
  • bilmem ki bende sorumsuzum ama o kadar değil :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...