Bu durumda hangisini tercih ederdiniz(erkekler)

Liseden beri çok sevdiğiniz bir kız var. Çok güzel giden ve evlilik hayalleri kurduğunuz bir birliktelikte ilerliyorsunuz..

Liseden mezun oluyorsunuz ve askere gidiyorsunuz. Sizin ailenizin durumu çok iyiyken bir anda iflas ediyor. Ve siz askerdeyken sevgiliniz günden güne size soğuyor.

Askerden gelince öğreniyorsunuz ki başkası ile nişanlanmış. Ve evleneceği kişi sizden maddi açıdan çok üstün.. Kız parayı tercih edip sizi askerdeyken terk ediyor.

Bu durumda olsaydınız o kişi ile böyle bir durum olmadığını düşünün. Onun Ölmesi mi sizi daha çok üzerdi yoksa bu şekilde terk edilmek mi ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• belli senin yakınlarından çevrenden biri böyle bir durum yaşamış :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ben bu sekılde terk edılmedım ama keske benı baska bırı ıle aldatsa ıdı..baska bırı ıle olsaydı daha kolay cabuk unuturdum..ama bana arkadas olarak konusuyoruz dedı arkadas olarak konustugu kısı ayartmaya calısınca ıslr degstı

0|0
    0|0
  • garip gelecek belki ama paraya bu kadar önem veren ve para için böyle bir kişiliksizliği yapacak kişiden kurtulduğum için Allah'ıma şükrederdim. Her şerde bir hayırvardır güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • Olmesi daha buyuk aci verirdi herhalde temiz sanardim cunku onu

0|0
    0|0
  • İkisi de hiç ama hiç koymazdı skerim lan kızını, sevgilisini üzüldüğüne değmez güzel kardeşim

0|0
    0|0
  • Bu şekilde terkedilmek çok kötüdür hiç böyle birşey yaşamak istemem.

0|0
    0|0
  • onun ölmesi. SEviyorsan ölmesin istersin.

0|0
    0|0
  • Aldatılması beni mutlu ederdi.

0|0
    0|0
  • lisedeki aşkların çoğu lisede kalıyor evliliğe dönüştüren pek az.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok adice bee

0|0
    0|0
Yükleniyor...