Erkekler Neder Kadın Ne Anlar Veya Kadınlar Neder Erkekler Nasıl Anlar..

Mesela Bir kadın ben seni ararım dediyse bence ya yeterya sıktın bida arama demenin veya aklıma gelirsen ararım seni demenin bir yolu bence sizinde böyle düşündüğünüz zamanlar oluyormu yukarıda dediğim gibi kızlar neder erkekler ne anlar ...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben kim ne diyorsa direkt onu anlamayı tercih ediyorum.Ya da ne istediğimi direkt söylemeyi.Ama okuyacağım yorumları :)

0|1
    0|0
    • bakalım neler çıkacak..

• arkadaslar yanlış anlayacaklar adam yalakalık yaptı beş yıdızı kaptı diyecekler yaa :/ ama ruhum okşanmadıda değil yaanniii : )

• Yalakalık yapmadın.Nezaketinden dolayı diye belirttim.

Kızlar Ne Diyor 1

• mesaj atma bidaha bana (at), git o kızlara mesaj at sen (atma) AZ ÖNCE BİR KIZIN DEDİKLERİNİ VE ASLINDA DEMEK İSTEDİKLERİNİ OKUDUNUZ TŞK. artık erkekler ne anlar bilemem :D

0|1
    0|0
    • doğru gercekten oyle beni bidaha arama dediğinde ise tamtersi her halde istediğinde ara diyince acep nası bişi oluyoki

Erkekler Ne Diyor 2

• x'e y verdim y çıktı y 'e x verdim x çıktı sonuçta ikisini bir araya getirdiğimde farklı erkek xx kadın xy çıktı yani kromozomdan gittim işte bunu anlamak çok zor çünkü özellikle bayanları anlamak çok zor her şeyi tersten anlatacaksın onlara ancak anlarlar

0|1
    0|0
    • puhahahah bu devanlı kötümü davranalım şimdi canım .. :)

• iyi davransan genelde kadınlar senden kaçar kötü davransan genelde seni baş tacı eder bir de diyorlar biz iyi temiz doğru erkek arıyoruz yani külliyen yalan işte kanıt bir sürü kız var söyle onlar anlatsınlar derdini

• aynen hiçbir iyi erkek mükemmel kızı elde edmezz...

• içinde ma me eki varsa at onları hacı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...