Kapat

Bu kullanıcı seni engellemiş olduğundan dolayı bu soruya cevap veremezsin.

ne acı bir uyarı değil mi :DD

bi soruya cevap vereyim dersin,bi bakmışsın şaak yukardaki uyarı..adamın nickini bile yeni görüyosundur oysa..

bunların ezik kompleksli tipler olduğunu düşünüyorum ben..

bikaç kişiyi farkettim artık ben de engelleyecem :dd

size de oldu mu hiç.. kavga falan etmediğiniz halde bu absürd tepkiyle karşılaştınız mı

ve

bu kişilerin kişilik ,karakter, düşünce ,ego,amaç vs ... gibi özellikleri hakkında ne düşünürsünüz ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• geçen biri güncellemesinde beni engelleyen arkadaş sana gülüyorum falan yazmıştı. sonra baktım beni engellemiş :D

0|0
    0|0
  • Tartışmadan dolayı oldu, diyemem.Lakin sorduğu soruya beklemediği gibi bir tepki alınca biraz sinirlendi sanırım. Daha sonra bana yazdıkları sinirli cevaplardı, ben de kendimi tutamadım, her zaman ki gibi :)Üstüne gittim, son cevabımı yazdım,baktım beni engellemiş. Ezik olduğundan değil, sadece kelime hazinesi benim çeneme yetmediği için engelledi sanırım:) Ahh, bu çenem keşke bazen susabilsem :)

0|0
    0|0
  • ya engellediyse engelledi niye taktınki bu kadar hem madem ezik değilsin neden gizli sordunki bunu

0|1
    0|0
    • daha zevkli oluyo:) gönderme bunlar ezikle ne alakası var açarım kafa bilir :d

• ya beni engelleyen kişi epey varmış.bazılarını biliyodum engellemiyodum.takmam yani..sonracııma az önce yaşı 40 ya yakın bir hortum gördüm oha dedim bu adamda da bu takıntı nedir dedim..sonra düşündüm bu tipler bu şekilde mutlu oluyosa madem ben de onları engellersem kudururlar eğlence olur :d

• bence en iyisi takmamak

• Hiç öyle bir durumla karşılaşmadım açıkçası. Yalnızca bir kişinin engellediğini gördüm bir nedenden dolayı. Bende onu engelledim.

0|0
    0|0
  • yaşadım ezik insanlar

0|0
    0|0
  • Kaç zamandır burdayım rastgelmedim daha , engelleyenler varsa kimdir bilmiyorum .

0|0
    0|0
  • oldu.. daha dün yaşadım yine.. ks bile tekerrürden ibaret

0|0
    0|0
  • Evet oldu.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• engellenmissen cevap vermemek en iyisi yani degilmi.:))

ama neden engellemis onuda sormak gerekiyor nickini beyenmemis olabilirmi sanki aklima baska bir nedende gelmedi :))

o kisilerin kisilik karakter ve amaclarina gelince valla bilmiyorum :))

0|0
    0|0
  • ...bunların ezik kompleksli tipler olduğunu düşünüyorum ben...

...bikaç kişiyi farkettim artık ben de engelleyecem...

-----------ÇELİŞKİ--------

0|1
    0|0
  • daha demın bır arkadas sacma sapan bır soru sormus.bende soru cok sacma deyınce defol o zaman dıyıp engellemıs.bır sey demıyorum garıp bır durum.bazı arkadasların bu kadar sacma sorusuna nasıl ks yonetımı ızın verıyor ben onu anlamıyorum

0|0
    0|0
  • oldu kendini bir b^k sanan insan topluluğu diye tanımlıyorum onları.

0|0
    0|0
  • Ee özgürlük işte..

0|0
    0|0
  • Aynen öyle, artık acımıyorım basıyorum engeli.

0|0
    0|0
  • boşver de geç:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...