Hayatının "bir şey satın alırken fiyatına bakmadığın dönemi" oldu mu ?

Hayatının "bir şey satın alırken fiyatına bakmadığın dönemi" oldu mu ?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet oldu.Hala ara ara oluyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• İflas etmeden önce durumumuz hayli iyiydi o zaman bile bakardık aldığımız ürünün fiyatına. Bakardık derken cimrilik yapıp ucuz olsun falan mantığında değil. Ne olursa olsun aldığını verdiğini iyi takip etmeli para çok diye umursamazlık olmamalı.

0|0
    0|0
  • Normalde bakmam..

Geçenlerde 4 ü takas+para verdim s 3 aldım adama da dedim ki şunun camını kaplatalım tamam olur 15 lira bayım dedi..

Dedim ne kadar bu naylon 5 lira dedi..Dedim bide yüzüme 5 lira diyosun işçilik parasıda 10 lira alıyosun öyle mi enayimiyiz biz..Bırak kalsın dedim çıktım başka yerden 3 liraya aldım ben kapladım..

0|0
    0|0
  • hiç olmadı takıntım var helekı ulkemızde aynı ürünün fiyatları farklı olabılıyor burda aptal yerıne konmak zoruma gıdıyor

0|0
    0|0
  • Sigara; asla fiyatına bakmam :))

0|0
    0|0
  • eger benim icin cok degerliyse ve tükenmek üzereyse fiyatı benim icin önemli olmaz

0|0
    0|0
  • hiç o kadar saf olmadım :) çikilata almıyoruz elbet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yok hiç olmamaıştır sanırım hatırlamıyorum yani genelde aldığım şeylerin fiyatlarına dikkat ederim

0|1
    0|0
  • Yok ya hiç o kadar zengin olamadım :(

0|1
    0|0
  • Evet oldu ,ne güzel günlerdi :)

0|0
    0|1
  • Oldu.öyle alışveriş yapmak daha zevkli :D

0|1
    0|0
  • evet kazara bakmadığım oluyor:)

0|0
    0|1
  • hiç bakmadım cunku baksamda alıcam bakmasamda..ama buaralar bakıyorm sanki:)

0|0
    0|1
  • evet ama kısa bir süre

0|0
    0|1
  • oldu

0|0
    0|1
  • yanımdaki cashe göre değişir

0|0
    0|1
  • Evet geçen hafta aldığım göz kaleminin fiyatına bakmadım. Hala daha içime oturuyor onun fiyatı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...