Hiç tanımadığın ama etkilendiğin bir bayanla tanışmak nasıl mümkün olur?

hiç tanımadığın ama etkilendiğin bir bayanla nasıl tanışmak mümkün olur.özellikle bayanlar cevap verirseniz sevinirim.sizinle karşılaştım diyelim.ve sizden çok etkilendim.nasıl yaklaşım sağlamalıyım dersiniz.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle tanımadığın bir kişinin yanına bodoslama gitmeyeceksin. İlk olarak kıza 3-4 sefer kendini farkettirmelisin. İlk zamanlarda kız aşina olmasa da, ilerleyen zamanlarda senin çevresinde var olduğunu benimseyecek ve ters bir tepki vermeyecektir. Bu kısmı garantiledikten sonra, kızla hangi fırsatta tanışabilirsin onu incelemen gerekiyor.

Şu 3 soruyu analizine göre cevaplandıracaksın.

Şuanda ne yapıyor ?

Keyfi nasıl ?

Nelerle uğraşıyor ?

Üçüncü olarak içinde bulunduğu bir durum hakkında, yorum yaparak veya yardımcı olarak, sohbete başlayabilirsin.

Reddedilme ihtimalin yok. Çünkü '' tanışabilirmiyiz ? '' demiyorsun ki...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kadınlar doğal tanışmaları sever demişsin de, yok öyle bir şey ya bence

bir kadını beğenilmek kadar etkileyen başka bir şey olamaz.. direk beğendiğini ve tanımak istediğini söyle bence..

yaa, hayatında biri vardır, ya da seni çok çok itici bulmuştur.. zaten bu durumda yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için.

• bana soruyorsan.. akrep

• bence herkes karşısındakinin acık ve dürüst olmasını bekler..dogruyu yani etkilendigini belirterek tanışmak istedigini söyleyebilirsin..

0|0
    0|0
    • Olmaz :))) Kadınlar doğal tanışmaları sever :))) Damdan düşer gibi bunu belirtirse ikinci cümleyi kuramadan red edilir :))

• Ve o bileşkeyi şuan 10 ile çarpıyorum :))) Bazı kişiler burada hakkımda karalama kampanyaları başlatmış :))

• neden ki

• ulaşılmaz ol ama aynı zamanda ulaşılablrde ol :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ver 220v u al sana elektrik de.

0|0
    0|0
  • özgüvenini toplayıp karşısına çıkman lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...