Şike operasyonu Galatasaray'a yapilsaydı Şu an hangi ligde oynuyodu?

36 puan fark yedigi Fenerbahce ve Trabzonspor kadrolari dagilinca 8. olan Galatasaray iki yil kolayca sampiyon olup sampiyonlar ligine gitti ertesi sezon Fenerbahce sampiyon oldu yine Galatasaray sampiyonlar ligine gitti Fenerbahce kac kez avrupaya gidemedigi halde dimdik dururken Galatasaray avrupadan gelen onca paraya ragmen bu durumlara dustu

• Ptt 1. Lig
    A seç
  • Sportoto 2. Lig
    B seç
  • Sportoto 3. Lig
    C seç
  • Bölgesel Amatör Lig
    D seç
  • İstanbul Süper Amatör Ligi
    E seç
  • İstanbul 1. Amatör Ligi
    F seç
  • İstanbul 2. Amatör Ligi
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Olmayan sikeyemi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bölgesel amatör lig.

Beter olsunlar.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• yine aynı ligde oynardı bütün İstanbul takımları korunup kollaniyor istediği kadar şike yapsınlar olan yine trabzonspor a oluyor

0|0
    0|0
  • Bölgesel amatör ligde bileklik satarlardı

1|2
    0|0
  • Şike operasyonu yapılması için önce şike yapmak lazım
    Şükürler olsunki Galatasaray ın tarihinde şikeden hapis yatmış bir başkanı yok.

0|1
    0|0
    • Ondan mi adnan polat kefil olamam dedi malatyaya giden arabalarda hediye gitti heralde 2006'da sezon sonunda ki butce acigini songa elden para verdik diyerek aciklamalari tamam tamam bamyaya yapmadiniz :D ayrica ben oyle bir durum olsa dedim kacinci lige giderdi dedim 8. olan bir takim ertesi sezon nasil sampiyon olduguni herkes gordu

• Santos balonmuydu güldürme adamı almanyada gs defansıyla dalga geçerek gol attı adam arsenala gitti orda oynayamamis olabilir o ayrı niang beşiktasta balon oldu bizdeyken gayet iyiydi biz bienvunulu kadroyla ilk yarının son haftalarina kadar lider gittik düşün o kadro bozulmamis olsaydi zaten ligi koparırdik gs daha yeni yeni takım oluyordu şimdi sen sat muslerayi sneijderi podolskiyi yerli ronaldo yasin öztekini bak gs ilk 5'e girebiliyo mu gerci şu kadroyla da anca zorluyo zaten

• Şimdi Santosta , Niangda Fenerden gittikten sonra patladılar. Yani bu oyuncular Muslera ve Sneijder ayarında oyuncular değillerki eş değerde tutalım. Ama Alex gitseydi kaleci Volkan gitseydi Emre gitseydi tamam derdim. Bienvenü evet olmadı ama devre arasındada Fransanın gol kralı Sow alındi.
      Galatasarayda Fatih Terim faktörü vardı. Takımı çabuk oturttu

• Pistt duygusal fenerli yıldızların altında sevişmekten istersen armamızı açarız sorun değil. Asdfgh

0|0
    0|0
    • Biz her branşta avrupa şampiyonluguna oynarken siz 100. yılınızda Fenerbahçeye yenilip bayan baskette kum dustunuz küme düşen büyük takim mi olur ya diğer branşlarda sadece figüran takımsiniz :D :D

• Abi 5'ten aşağısi kurtarmiyo biliyon mu iflastayiz zaten

• 4 olun..

Yükleniyor...