Galatasaray'ın o güzel günlerini özleyen var mı?

Ya ben çok ezledim o juventusa son dakika da atıp elediğimizde sesim kısılmıştı. real madride sahayı dar ettiğimiz günleri özledim :( ama size söz yine bahar gelicek :)

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Özledik hemde çok özledik. :( En kötü günümüz böyle olsun diyelim. Aslan yine kükreyecek ve her zaman ki gibi başarılara ve sevinçlere koşacak. İlklerin ve enlerin takımı GALATASARAY!

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz Galatasaray'ız düştüysek kalkmasını biliriz Türkiye'nin avrupaya açılan kapısıdır Galatasaray 😃Ne demisler aslanların sessiz kaldıgı yerlerde kuşlar kartallar volta atar ama bilmezlerki aslan o sessizliği bozarsa kıyamet kopar. 😊 İnşallah yine bahar gelecek 😊

0|1
    0|0
    • helal olsun kardeşim benim :) aynen öyle :D

• 😊👍

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Daha birkaç ay öncesine kadar 3 kupa kazanmış takımız, Galatasaray ne zaman geriye düşse her zaman dahada güçlenerek çıkmıştır, kuşlar bunu unutmasın.

0|1
    0|0
    • aynen öyle küme düşecek denilen takım bir çıktı tüm kupalara ambargo koydu. yine gelecek o günler yakındır.

• Bizle 8. bitirdiler diye dalga geçtiler sonra 5 yıl şampiyonlar ligine ambargo koyduk, düştüysek kalkarız ölmedik, aslan öldü sanmasınlar tekrar kükrediğinde kuşlar kaçacak yer arar, Avrupa titrer. Galatasaray bu Galatasaray!

0|1
    0|0
  • İnşallah. Sefasıda bizim cefasıda

0|1
    0|0
  • Şansınıza çıktığınız günlerden mi bahsediyoruz :D

0|0
    0|0
    • 7 yıldır şampiyonlar ligine gidemeyen tarafta mısın yoksa bizim o 'şansla' çıktığımız platformda 8 tane yiyen tarafta mı?

• yani haklı olabilirsin. ama şu bir gerçek ki bu ülkeye şampiyonlar ligi kupası gelecekse yine Galatasaray getirecek.

• Orasını bilemem artık :)

• Valla bizi bir katarlı satın almadan zor ya

0|0
    0|0
  • Çamur sahanızda kazandığınız maçı mı söylüyorsun?

0|0
    0|0
    • şikeden dolayı gidemediğiniz ya da 8 yediğiniz platformda ki maçtan bahsediyorum. sana göre değil

• Fenerbahçe ve 8 kardeş haricinde kimsenin kabul etmediği bir şey :D az ötede uefa kupasını alın hadi siz infantino size bulaşmadan :D

• Tamam hadi madem inanmıyorsun sor sitede. Anlatsınlar sana? Ya da git başkanınıza sor cevap versin.

• 1+1 ceza almis gs

0|0
    0|0
Yükleniyor...