UEFA AVRUPA LİGİNDE İKİ TÜRK TAKIMINI DA DESTEKLEDİNİZ Mİ?

Ben bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray'ı da destekledim mesela. Ama desteklemeyenleri görünce de üzüldüm açıkçası. Ya sizler?

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Destekledik tabi ki öyle şey mi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kimse kusura bakmasın galatasaray biz şampiyonlar liginden elendiğimiz gece ''sizin hayallerinizin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlar'' gibi bir yazıyı tüm resmi hesaplarında kapak yaparak tüm sempatisini yitirdi bende ve bir cok fenerbahcelide. ondan önce hep gs yi destekledim ama bu hareketinden sonra asla bir fenerbahceli bunu affetmemeli en azından o yönetimdeki herkes değişsin gitsin o zaman belki gene olur ama hala duruyorlar yerlerinde asla isterse gitsinler en düşman ülkeyle yapsınlar gene desteklemem gs yi bize yapılan o hakaretten sonra.

0|2
    0|0
  • Ben bir galatasaraylı olarak galayasarayı desteklemedim mesela ne gerek var böyle ruhsuzların prim yapmasına dimi.

ama fener uefayı alabilir sakıncası yok umarım alırlar.

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum. Hepsini destekledim avrupada.

0|0
    0|0
  • Desteklemedik

0|0
    0|0
  • desteklemedim 3 temmuz sacmaligi sonrasi hic bir takim umrumda degil Fenerbahçe den baska golleri yedikce icim eridi

0|0
    0|0
  • Keşke yenseydi Galatasaray ama olmadı zaten bu takımın revizyona ihtiyacı var berbat haldeler.

0|0
    0|0
  • Ben bir Beşiktaşlı olarak ikisini de desteklemedim. Futbolda milliyetçilik olmaz...

0|0
    0|0
  • Gönül isterdi finalde bir Türk derbisi olsun ama malasef olmadı

0|0
    0|0
  • lokomotif moskova destekledim manuel fernandes yüzünden

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak önce bizim sonra galatasaray 'ın maçını destekleyerek izledim

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim.2 yıl men cezası aldığımız zamanlarda GS maçlarını izledim hep destekledim. Bu sezonda isterdim iki türk takımı çıksın bir üst tura ama olmadı

0|0
    0|0
  • Okadar ki nefret edyrm ki galatasaraydan elendi diye uzulmedim

0|0
    0|0
  • Tek Türkiye

0|0
    0|0
Yükleniyor...