Fenerbahçe'nin Braga ile eşleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi Braga oldu. Ben Braga ile eşleşmemizden az çok memnunum diğer güçlü takımlara göre iyi oldu. :) Yeneriz ya inşallah. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Fenerbahçe eler
    65% (20)79% (63)75% (83)Oy Ver
  • Fenerbahçe elenir
    35% (11)21% (17)25% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu arada maç hastası olan bir ben miyim bayan olarak yaa nerde bu bayanlaar :) :)

2|1
5|30

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım..
    Ama her şeyden önce Türküm..
    İnşallah takımımız iki maçı da kazanacak ve tur atlayacak..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önce Olga
    sonra Tolga
    sırada Braga

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• FB geçer diye tahmin ediyorum bu turu, ama sonraki turlar için ileriki eşleşmeleri de görmek gerek. FB'nin turnuvada ilerlemesi için geçen sene BJK'nin Brugge, ondan önceki sene de FB'nin Benfica karşısında yaptığı hafife alma tongasına düşmemesi gerekiyor.
    Sonuçta UEFA kupası bile olsa, final oynamak-şampiyon olmak o kadar kolay bir iş değil. Ki bu sene rakipler de çok güçlü.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Club Brugge eşleşmesi bize örnek olmalı... Rehavet kesinlikle olmamalı... Nasılsa geçeriz diye maça çıkarsak sonuç hezimet olur... Ama tabiki o kadar ciddi rakip varken Bragayı çekmek kura şansımızdı... Son olarak kalede Fabiano oynamaya devam ederse yine ecel terleri dökeriz gibi geliyor bana...

0|0
    0|0
  • Asıl memnun olunan taraf o değil bence. Büyük takimlar kendi arasinda eşleşti. Yani mutlaka iki iyi takım elenecek.

Tottenham - Dortmund

M. united - Liverpool

0|0
    0|0
  • Fenerin uefayı almasını isterim her ne kadar zor görünsede Türkiye olarak bir cacık değiliz bari arada bir başarı gelsin.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe eler

0|0
    0|0
  • Ben kimle eşleştiğini önemsemiyorum bu turda eşleşmesen bir sonraki turda yine eşleşeceksin güçlü takımla eğer finali hedefliyorsan ama yine belli olmaz braga da kötü bir takım değil.

0|0
    0|0
    • En azından finale doğru çıkarken zayıf takımlarla eşleşmek bir avantaj değil mi? Direk güçlü bir takımla eşleş ve başka bir tur görmeden elen yani eleniriz demiyorum illaki de güçlü takım güçlü takımdır ;)

• Haklısın ama iyi oynarsa fenerbahçe oradaki tüm takımları eleyebilir önceleri takım biraz zayıftı ama artık güzel oynamaya başladı birkaç isim dışında umarım finale çıkar bu yıl

• Yine 4 ayaginin ustune dustu fener.

0|0
    0|0
  • İyi kura çektik yeneceğiz kaçarı yok

0|0
    0|0
  • fenerbahçe eler.

0|0
    0|0
  • eleyebilicegimizi dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Eleyeceğiz onları inşallah. Tabi takım küçümseme olmazsa

1|0
    0|0
  • guzel kurra oldu ustelik diger guclua tayfaninda birbirini kiracak olmasi da harika olacak

1|0
    0|0
  • bir gsli olarak fener eler

0|0
    0|0
  • eleriz sıkıntı yok. takım iyi şu anda

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra rakip önemli değil hepsini yenebilecek güçteyiz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe çeyrek finalde

0|0
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak, tabiki Türkiyemizi temsil eden Fenerbahçe yi destekliyorum, başarılar Avrupa liginde, inşallah Avrupa Ligini alırsınız, ama Türkiye Ligi bizim olsun:)

0|0
    0|0
    • Bu sene bütün kupaları alıyormuşuz bidee ooo değmeyin keyfime :) Tabi Ligde şansınız var onu bilemem :D :D

• hahaha :D tamam onu ben demem tabi. :) bende size başarılar dilerim

• Sağol fıstık :P :D
      :)

• Braga basel anderlecht iyi kuralardı birini seçtik

0|0
    0|0
  • Fener kafadan bu turu geçer.

0|0
    0|0
  • Gerek yok düşünmeye

0|0
    0|0
  • Belli mi olur belki sekiz yer ama. top yuvaarlak

0|0
    0|0
  • En güçsüz rakiplerden biri iyi oldu 👍

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım Fener'in elenmesini istiyorum. Ama rahat eler Bragayı.

0|0
    0|0
  • Braga portekiz liginin iyi takimlarindan birisi maci fener yener diye düşünüyorum ama belli olmaz braga sağlam bir takim iddaa oynarken favori takimlarimdan birisi ve bende FENERBAHÇE liyim 😏

0|0
    0|0
  • Gene mi braga lan?

0|0
    0|0
  • Eleriz güveniyorum. Gökhan Gönül lazım bize

0|0
    0|0
  • Finale gideriz.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe zorlar, elenir. Rakip şimdiden küçümseniyor; ilginç...

0|0
    0|0
  • Avrupada penaltı yok dikkat edin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...