Göz altı morlukları için çözüm nedir?

Öncellikle bu işin erkeği kadını olmadığını belirtmek istiyorum... Çoğu kişi yanlış bakıyor. Günümüzde de sıkça karşılaşılan problemlerden biri göz altı morlukları, insanı soluk, bitkin , çökmüş ve halsiz göstermekte... Yaptığım araştırmalara göre kan dolaşımı sorunları yada polen alerjisi kaynaklı olabileceği kanısına vardım. Çözüm olarak ise üzüm çekirdeği yağını. Tercih ettim. Daha yeni kullanmaya başladım yani. Bildiğiniz üzere piyasada göz altı kremi olarak satılan ve hiç bi ise yaramayan binlerce para tuzağı krem var. Üzüm çekirdeği dışında bitkisel bi önerisi olan? Yada krem kullannıp faydasını gördüm diyen var mı? Varsa krem markası verebilir mi? Şimdiden teşekkürler...

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• link

Bunu dene tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • herhangi bi sağlık sorununun etkisi de olablir mesela bi kan değerlerini ölçtürmeliisn kasnsızlığın etkisi de olabilir. belki bilnimeyen bi rahatsızlığın vardır. ciddi bi sorun olarak algılama. en ufak bi rahatsızlık bile vücutta görünür etki yapabiliyor bazen.

0|0
    0|0
  • link bunu kullan bana teşekkür ediceksin...

0|0
    0|0
  • bu sorundan bende muzdaribim dedigin gibi herkes farkl1 seyler düsünebiliyor cok sinir bozucu bir durum benim için kapat1c1 kullan1yorum ben pek kapatt1g1 söylenemz ama kullan1yorum iste.denedim ama rendelenmis patatesin suyunu pamukla koyanlar var ve elma da ayn1 sekilde etkisini farketmek için uzun süre ve usanmadan tekrarlamak gerekirmis.kolay gelsin..

0|0
    0|0
  • benimde çektiğim bir sorun ve 17 yıldır çözüm bulamadım kremler falan hiçbiri işe yaramıyor bende kendimi olduğum gibi kabul ediyorum

0|0
    0|0
  • Dermolojiga ya da la roshe posay öneririm. Ayrıca pamuğu çay suyuna batır narinde sil gözlerini çok morluk varsa da doktora git karaciğerde sorun olablir

0|0
    0|0
  • Bende ayni soruyu sordum.. Patates dediler 2 hafta felan denedim hic bir faydasini görmedim:/

0|0
    0|0
  • patates koy

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet insanı çok çirkin gösteriyor göz altı morlukları bitkisel olarak tedavisi varmı bilmiyorum ama bitkilerin bir zararı yok o yüzden bence kullanmanda bir zarar olmaz diye düşünüyorum. Dediğin gibi piyasada çok para tuzağı kremler var beş para etmez bir faydası yok.

0|0
    0|0
  • ne alakası var kadınla erkekler arkadaşım...ben 2 senedir kullanıyorum..garnierin var, nivea Q10 var yada avondan bile alabilirsin...ben garnierden menun kaldım...

0|0
    0|0
    • hocam erkek adamın gözaltıyla ne işi var felan diyenler oluyo. anlatabildim mi? böyle bakanlarda var

• yok be takma onları erkeğiz diye pasaklı mı gezicez...kullan ben kullanıyorum Garnier çok iy,i...

Yükleniyor...