YGS konularının bazılarını yapamıyorum. O konuları atlasam mı?

arkadaslar 11. sınıftayım ygs lys hazırlanıyorum ancak ygs konularının bazılarını yapamıyorum yani temel kavramlar ve sayı basamakları konularını bir türlü anlayamıyorum ondan daha zor olan konuları rahatlıkla yapabiliyorum yani temel kavramlarla sayı basamakları konusunu yapabiliyorumda hepsini değil çook fazla soru çeşiti var bazılarını yapabiliyorum kafayı yemek üzeriyim bir yardım edin napmam gerekiyor ? o 2 konuyu atlasammı

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• o iki konu bütün konularla bağlantılı ama sorun orada

ve en kolayları

biraz daha emek harcamayı dene

0|1
    0|0
    • ooyy oyy çok çeşit var sabırlı olmammı gerek ?

• mantığını öğrenmen gerek şanslı isen öğretmenlerin sana işin özünü verir gerisini kolaylıkla getirirsin zaten

soru ama tabi ki çok soru çözmek sana hem zaman hem de pratik zeka kazandırır

• peki çok saol :

Kızlar Ne Diyor 5

• o konularla alakalı video izle internetten. çok kolaylar; sadece birkaç formülü oluyor. yapamadığını sor bana :))

0|0
    0|0
    • Eminminmsn .d sor dedin baak .d ekliyrum seni musade ederssen

• Yaşın kaç ?

0|0
    0|1
  • atlama üzerine git, yani her gün mutlaka çalış o konuları diğerlerinin yanı sıra.

0|0
    0|0
    • hımm öyle yapıyorum 5 gündür ama işte :S

• bende zorlanıyodum ama o konular biraz şey gibi ya kuralların yanı sıra genelde sayı deniyosun

• Sayı basamakları kolay konu aslında,uğraş yaparsın 1 senede mutlaka.Atlama,vazgeçmek en kötüsü.

0|0
    0|0
    • hmm tamam ozaman sabırla tekrar tekrar bakıcam

• ygs yarın ama :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim otür konuları bol bol ve farklı sorular çözerek öğrenebilirsin bende aynı senin gibiydim şimdi herhangi bir problemim yok ve hatta yarın ygsye girecem

0|0
    0|0
    • allah yardımcın olsun , kardeşim temel kavramları ve sayı basamağıını atlasam olmazmı ? :D çookk fazla soru çeşiti var sinirim bozuldu resmen ya gece gece , farkını falan filan az cok buluyorumda yinede sabırlımı olsam acaba sen kaç günde söktün bu dümbükleri ?

• tamam ozaman eyw allah yardımcın olsun , benimdee sana önerim din kültürü bölümünü mutlaka yap ... :) gizliden rol oynuycak

• sağol kardeşim

Yükleniyor...