Baylar sevgılınız ne tür şeyler yapsa hoşunuza gıder mutlu olursunuz?

Evet arkadaşlar sevgilim çalışıyo gün içinde telefonla knsuyorum arada bi birbirimizi görüyoruz tabi ama gününü bana ayırdığı zaman onu çok mutlu etçek değişik şeyler yapmak istiyorum yardımmm lütfenn yorumlarınızı bekliyorum

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek arkadaşının yapmaktan zevk aldığı bir şeyde ona eşlik edebilirsin belki onun sevdiği şey sana cazip gelmeyebilir ama ona eşlik etmen erkek arkadaşını memnun edecektir. Mesela ben kız arkadaşımla tarihi mekanları gezip oralar hakkında sohbet etsem bu beni fazlasıyla memnun ederdi ama bazıları için bu hiç ilgi çekici olmayabiliyor.

0|0
    0|0
    • Tabıkıde ınsanlar farklı degısık kafa yapılarına sahıp bende sevgılıme gore cok sakınım o delı dolu bı ınsan aklına gelebılcek butn tuhaf seylerı yapar ıste bende en bulustgmzda fark ettım o yapıyosa benım yanmda mutluysa benımde onu mutlu etmem gerekıyo yanı en ufak tuhaf degısık bısey yapsam dahı onun dıkkatını cekerm cnku alısık degıl benden byle bısey gelcgne onu mtlu etmk cok kolay aslında untmasın yaptgmz hcbısyı ıstyrm

• Sevgilini en tanıyan sensin madem ki birlikte geçirdiğiniz zamanları unutsun istemiyorsun sende en az onun kadar içinde bulunduğunuz duruma veya harekete ayak uydur deli dolu ol.

Erkekler Ne Diyor 5

• valla bu hoşa gitme olayı ilişki başlar ilk 3 5 ay içinde olr biter daha sonra ne kadar yaparsan yap tepki vermemeye başlıyo alışmış oluyo sıradan geliyo.Yapmayıncada nie yapmıyon diolar

0|0
    0|0
    • her defasında aynı seyı yapmak tabı sıkar ınsanı degıskıklık gerkıyo :)

• hiç beklemediği bir anda çok farklı bişey yap atıyom bir yerde buluştunuz klasik yaptığın bişeyler vardır onu yapma daha farklı bişey yap biraz düşüür bu hep böyle yapardı niye bu sefer farklı yaptı diye o sıra yanağından öp

0|0
    0|0
  • erkeği mutlu etmenin yolu midesinden geçer,

onu karnı aç olduğu zaman ara canının ne yemek istediğini sor...

0|0
    0|0
    • Hemen hemen hergun yemek yapıyorum ona zaten .d.d demek ıstedgım bı gun bızım olcak o gun içersinde degısık seyler yapmk ıstıyo bıde o bıraz delı dolu harktlı bırı .d

• hacı oda varsa tek kalan sex,oda hareketliyse zaten yapacak biş kalmadı demek...

• Dısarda huzurlu vakıt gecırmekten bahsedıyorum gercek mutluk

• Xper yükseltmek için cevap yazdım; bu bir reklamdır:)

1|0
    1|1
  • benimle sevişmek istese

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...