Terleten Eşofman?

Spor Yaparken bu terleten eşofman takımlarından Kullanmamı tavsiye edermsiniz? Kullanmış Tecrübesi olan arkadaşlar bir yardımcı olurlarsa sevinirim Nerden ne kadara aldınız?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kullan bakalım :D farketmez

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet daha iyi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç girme o işlere bu seferde çok hızlı su kaybettiğin için performansın düşer hem vücut ısınınca yağda eriyip gidiyo diye mi düşünüyonuz anlamadımki veya en iyisi elektrikli baddaniyeyle koşun temizinden :D

0|0
    0|0
    • Ya Alay etmeden Yorum yapamazmısınız 😣 Yok biliyorum direk yağ gitmediğini.
      Kullananlar güzel Diyince heves ettim. Belki daha da hızlandırır zayıflama sürecini o açıdan şeettim

• bunlar boş hayal satıcılığı işler yok termal zıkkım yok yağ yakan krem şudur budur sal hepsini zayırlamak ve fit olmak istiyosan meyve sebze ve protein ağırlıklı besleniceksin karbonhidrat ve yağdan ve şekerden uzak duracaksın ve spor yapıcaksın hangisi olduğu önemli değil.

• Ben 4 yıldır body yapıyorum beni spor yaparken en çok termal eşofman terletti biraz pahalıdır hırkasını almıştım 280 tl nıke da satılıyo bacak çalışırkende tayt giyiyorum terlemeye ve sıkılaşmaya faydası oluyo

0|0
    0|0
  • Termal yağ yakicilari dene seker ve undan uzakdur

0|0
    0|0
  • sakın sağlığa bile zararlı yapmayın böyle şeyler üzüyorsunuz beni :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...