Kapalı kızların makyaj yapması

kapalı kızların makyaj yapmasını, kısa kollu giymelerini, nasıl karşılıyorsunuz ben yanlış buluyorum bir kalıba giriyorsan hakkını vereceksin ya da onu hiç yapmayacaksın siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

Güncellemeler:
arkadaşlar bazılarınız yargılamak kimin haddine demişsiniz bende yargılamamaya çalışıyorum ama demin biri soru sormuş kız ark. kapalı cinsellik yaşıyorlar herşeyi yapıyorlar ama kız bakireymiş bu kızı seviyorum ama ama aşıkdeğilim evlenmelimiyim bunları görüncede pes etmeden duramıyorum

0|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

• kapalı anlayışı git gide değişiyor ya. önceden kapalı dendiğinde din gereği kapanmış düzgün insanlar ALLAH tan korkan insanlar gelirdi insanın aklına. artık bu değişiyor. düzgün kapalılarda var tabi ki. bunların yanında sadece zevk için kapanan kızlarda var. geçen yaz sahilde geziyorum. her köşede bir kapalı kız sevgilisiyle gelmiş. öpüşüyor falan. hatta bir tanesi adamın kucağına oturmuş falan. ne bileyim böyleleri de insanın kapalılara olan bakışını değiştiriyor. böyle yapacaksan kapanma bare. düzgün kapalı olan kızlara sonsuz saygım var. kapalılık bizim annelerimizin zamanında daha iyiymiş. zamanla baya bir değişiyor. bir kapalı dar pantolon giyer mi? giyiyorlar. kısa kollu dolaşır mı? dolaşanlar var. kapalı dediğin giyer pardesüsünü belli etmez hatlarını. ne kendini gunaha sokar ne de sokaktaki adamı.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Yeni trend, yeni moda bu . Kapalı kızların çoğunun sabah akşam namaz kıldıklarını da düşünme. Çoğu görüntüden ibarettir.

1|0
    0|0
  • yav dün minibüse bir kız bindi .daracık pantolon kıçı nerdeyse yırtılacak gibi ,bide makyaj yapmış ,tip desen zaten sıfır..üstüne bide abartılı makyaj yapmış.birde kalkmış başını kapatmış.yemin ediyorum minübüsten atasım geldi.bi insan bu kadarmı görgüsüz bu kadarmı abartı manyağı olur mu?hadi tip yok surat yok neyi kanıtlamaya çalışıyorsun..ben bu soruyu soran baaaayyaaannn arkadaşıma hak veriyorum..kalkıpta bir tarafını açıyon bir tarafını kapatıyon bari düzgün giyinenlere veya kapalılara saygı göster böyle bişey yapmaaa.hadi maymun suratlısın ama ,o maymunada makyaj gider mi yaaa:)

1|0
    0|0
  • İsterse böyle takılsınlar, bana ne..

link

1|1
    0|0
    • kafirler nasıl fitne çıkarılacağını çok iyi biliyor böylece burkalı kızları çekici gösterecekler yolda burkalıları görenler bu kızları hayal edecekler sağlam bu var bunuda bozalım klasik felsefe

• Kaybol lan dallama..

• Her kızın erkeklere kendini beğendirme çabası vardır. Hayır diyen kız öyle giyinmez çünkü.

Mini etek giyen bir kız neden giyiyorsa kapalı kızlar da bu yüzden makyaj yapıyor. Ben kendime süsleniyorum diye bir saçmalık görülmemiştir.

1|0
    0|0
  • o insanın bedeni bakire ruhu değil. bir insan sadece evlenmeyi düşündüğü biriyle bir şey yaşarsa saygı duyarım. o bile benim için yapılmaması gerekir. ama yine en masumu o diye düşünürüm. sonuçta ayrılacağını bilemez. saf duygularla sevip güvenmiştir. onun haricinde 2 3 dklık bir şeyin zevkine yenik düşen hiçbir kız bana bakireyim demesin. bakirelik bedende değil ruhta olmalıdır.

1|0
    0|0
  • hayatta her şeyi doğru yaptığını sanmıyorum. bırak onları Allah yargılarsın. sen yanlış bulabilirsin seninde eminim bir çok yanlışın vardır. bunu yargılamak bize düşmez.

1|1
    0|0
  • ya tam kapan ya hiç

0|0
    1|0
  • Kafayı kapatmaksa olay oo...

1|0
    0|0
  • onlar kapalı kız değiller zaten kapalıyım ayağına gezen k..şar tipler gercekten kapalı hanım hanımcık olan ınsanalrıda zan altında bırakıyolar bu sekılde

1|0
    0|0
  • siyahı beyazla boyamak gibi.

1|0
    0|0
  • Giyim kuşam konusunda herkes özgürdür, bu konuda kişi kendi hükmünü veriri ve istediğini giyer. Bize yorum yapmak düşmez.. Not: İslam da kıyafet konusunda zorlama var diyen insanlar açıp Kuran'ı kerimi tekrar tekrar okusun...

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • aynen hem allahı memnun hem erkekleri memnun edelim diyorlar buda imkansız ortaya böyle karaktersiz bir giysi çıkıyor

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • Kapalıysa Kapalı Açıksa Açık, Ayrım Yapmayın. Hem Bizene? isteyen yapar istemeyen yapmaz.

0|0
    0|0
  • katılıyorum eğer başında ayet taşıyorsan hakkını vereceksin bende kapalıyım ama elhamdülillah öyle yapmıyorum namazlarımıda kılıyorum onlar gibi cefelere gitmiyorum onlar cennet kokusunu alamayacaklar ama şuda bir gerçek başörtü farz namaz kılmak,oruç tutmak neyse o da öyle

1|0
    0|0
  • valla açıkçası kapalı bayanları anlamış değilim üstü kapalı ve altına tayt giyen kapalı bayanda gördüm desem yalan olmaz yani:))

0|0
    0|0
  • isteyen istediği gibi giyinsin tabi adab-ı muhaşeret sınırına kadar

1|0
    0|0
  • Ben de oyle dusunuyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• İki yüzlülük..

bu yorumu kapalı biri olarak yapıyorum,tamamen iki yüzlülük!

sonra hak etmeyen kişiler etiketleniyor,neymiş efendim,kapalılar nasıl kapalıymış?!..haksızlık bu

1|2
    0|0
  • ne seni ne de beni ilgilendiriyor diye düşünüyorum.biz kimiz ki milletin hayatı hakkında ahkam kesiyoruz.emin bana katılıyorsundur. 3<<

2|2
    0|1
  • Bırakalım bunları daa herkes aynı Mevla'ya hesap verecek..

Ve her birey neyin ne olduğunu nerde hata yaptığını elbet biliyor..

1|0
    0|0
  • bırak ya.. başıını kapatıyor ( burada amaç dikkat çekmemek) bir göz makyajı var...renkli dar pantolon neyse şimdi başlasam susmayacağım... 2875 karakter yetmeyecek.

1|0
    0|0
  • başkalarının amaç ve araçlarıyla ilgilenmiyorum ahkam kesmeye kalkana kadar

2|1
    0|1
  • nefse ağır geliyor demek ki ben yargılamamaya çalışıyorum

1|0
    0|0
    • bende yargılamamaya çalışıyorum ama demin biri soru sormuş kız ark. kapalı cinsellik yaşıyorlar herşeyi yapıyorlar ama kız bakireymiş bu kızı sevmiyorum ama evlenmelimiyim bunları görüncede pes etmeden duramıyorum

• Ne kadar güzel söylemişsin bir kalıba giriyorsan hakkını vereceksin!

Müslümanım ben diyebiliyorsan da kapanacaksın kardeş. Önce kendin uygula girdiğin kalıbın kurallarını daha sonra da yanlış uygulayanları uyarmaya kalk.

0|0
    0|0
  • Geyikli tayt giyen gördüm bugün yorum yapamadım... Kişinin inancıdır ve Allah ile kendisi arasındadır bize konuşmak pek düşmüyor...

0|0
    0|0
  • Hak veriyorum sana.

1|0
    0|0
  • Çok kıymetli kalıbına öncelikle sen gir hakkını ver.

0|1
    0|1
  • yargılamak bize düşmez ama makyaj bir kadını çekici kılmaya yarayan şeydir örtülülerin amacı erkekler tarafından çekici görünmemek değil mi ? bir çelişki içine düşüyorlar

0|1
    0|1
  • @güncelleme : tekrar ediyorum sanane mk.senin yarın ne olacağın belli mi? bir daha da güncelleme ayrıca gereksi gereksiz.

0|1
    0|0
  • İlgisizim.

0|0
    0|0
  • Şimdi kapalı kızların makyaj ypamasına bişey demiyorum oda bir kız sonuçta içinden gleiyor güzel olmak her bayanın içinden gelen birşey.Haa yaptığı yanlış mı yanlış.Ben çaığım benim yaptığım yanlış mı başım açık geziyorum yanlış.yani aynı şey.O da Alalhın kulu o da.Haa cinsellik yaşıyorsa evlenmeden o da onun günahı.Ben açık kızdan daha fazla günah aldığını düşünmüyorum.yani açık kızda evlenmeden aynı işi yapıyorsa.O başörtünün analmını kavramamış demek ki.Tesettürde başını örtmek sadece şin çokç ok küçük birp arçası.Erkekler bunu gözlerinde fazla büyütüyorlar.O da yetiştiriliş tarzlarından,çevreden dolayı.ben açık bir kızım ama bu zamana kadar bir erkeğe yan gözle bakmadım.Kimseyle çıkmadım.Yanlış gleiyor bu tür şeyler bana.haa bunu o şunu der bu bunu der diye yapmıyorum.Allah istrediği için yapıyorum.Sen de bu pencreden bakarsan daha objektif düşünebilirsin.başörtülü kızlardan başörtülü olup da seviglisyse gezen tozan öpüşen çok var.Birbiriyle çelişkiye düşüyorlar doğru,nefisleri galip geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...