Karin egzersizleri?

Dun karin egzersizlerine basladim bugun agrilarim var biliyorum ise yaradigi icin agriyor fakat bugun yapmakta zorlaniyorum hareketleri cok agriyor ama yapmamda lazim agri kesici falan mi icip yapsam ne yapsam

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Seni çok iyi anlıyorum çünki bende ilk başlarken 30 yarim mekik çekerken bile nefes alamiyordum ağrilarim da çok oluyordu. Yalan soylemicem bu boyle 1 ay falan Suruyor hatta Yorgun dusuyorsun, hevesin kalmiyor. Ama yapman lazin agraya agraya yap ki alissin. Bence ilac milaç içme çunki icersen agriya alisamazsin, alisman lazim ki cok daha yapa bilesin. Ben simdi gunde 200 yarim mekip yapmadan duramiyorum hem zevk hemde alişkanlik olmuş. 1aya kadar sabret derim :) Ağrin olunca dinlen bir kaç dakika sonra tekrar yap, zorlamadan yavaş yavaş. Spor sana işkence değil de Terapi gibi gelsin.😊

0|0
    0|0
    • Peki gittimi gobek bolgende incelme oldu mu ise yaradimi :)

• Youtubede "Evde karin egzersizleri" açtim, yapa bildigim hareketleri yaptim. Gunde 30 kere yapmaya calis bir hareketi ne kadar cok yaparsan okadar cok yag yakarsin. Çaba onemli. Az yemlisin 3 ogun yiyorsa 2 ye dusur Daha cok su ic ve daha az ye. Onemli olan az yiyip çok spor yapmak. Mumkunse butun gun Hareket et hiç oturma ne kadar oturursan okadar kotudur. Googel den arastir, youtubeden arastir karin Hareketlerine bakip yap. Insallah basarirsinnn :)

• Sagol canim butun gun video izliyorum zaten :)

Erkekler Ne Diyor 3

• kahve içi kahve iyi bir ağrı kesici yapma zorlama

0|0
    0|0
  • Yeni başladığın için ağrıması normal

0|0
    0|0
  • Hayır daha az yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ikinci gune gecicek o agrılar merak etme

0|0
    0|0
  • Ham olduğundan normaldir karın egzersizlerini zaten 2 günde 1 yapmalısın her gün yapma. Ağrıyorsa buz koy ama karın olduğu için dayanamayabilirsin veya masaj yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...