Acil görüş istiyorum özellikle erkeklerdenn..

Bir bçuk sene birisiyle çıktım. Ayrılıp barışmalar oldu tabi. 5 Kez aldattı beni her seferinde pişman olup geri dönmek istedi bende sevdiğim çin affettim. 1 haftaya yakın yine aldattığını öğrendim ve ayrıldım. Her seferindede aynı kızla aldatı beni. bir ay olmuş hemde aldatalı. bende bu çocukla çıkmadan önce 3 seneliik sevdiğim çocuktan vazgeçmiştim. beni aldattığını öğrendiğimde uzun bir mesaj attım ve eski sevglimi özlediğimi söyledim,onunla çıktığım için çok pişman olduğumu syledim 2 gün önce bna mesaj attı 'birdaha kapımı çalma,sakın halimi hatrımı sorma,askından ölsem bike affederim sanma,gururumla oynadın yüreğim paramparça,yaşandı vede bitti lanet olsun böyle aşka ' dedi. Ve şimdide benden nefret ettiğini sylüyo kahpe diyo bna. sizce hala seviyomu beni ? lütfen yardımcı olun :'(

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi seven insan seviyorum dediği kişiye kahpe diye bir kelime kullanamaz bu insanın karektersiz bir yapıya sahip olduğunu gösterir senin ilişkinin tabuları yıkılmış artık bu satten sonra bişeylerin düzelmesini beklemen yanlış olur Aldatılmak, günümüzde ilişkilerdeki en önemli sorunlardan biri. Birbirini seven, birlikte mutlu olan, insanlar bir araya gelip “çift” oluyorlar. Ancak, zamanla insanlar değişiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 5 kez seni aldatması iki tarafın da kişilik sorunu var demek ve her fırsatta senin enayi gibi affetmen,

kendisi aşk zannetmiş biliyor ki senin gibi tabirii caizse ahmak, saf, dengesiz olduğunu yine affeder misali yem atmış yine konacak mı

sana kahpe diyen bir erkekten ne kocalık bekle ne başka bir şey evlensen bile seni en yakın zamanda karı tücarlarına pazarlar emin ol seni alkol uyuşturucu parasını vermek için bile başkasına pazarlar o zaman ne yapacaksın senin kafanda sorunvar

3 senelik sevdğin çocuktan vazgeçmen demek ki senin kalbinde hile var

x'e dever verdim y çıktı Y'e değer verdim X çıktı ikisini düşündüm , uygulamaya koydum, böldüm, çarptım zıt çıktı biri x diğeri y yani uyuşmamazlık sonu olmayan bir uzay boşluğunda boşluğa seslenme ama nafile ya da okyanus boşluğunda bir teknede sağdan soldan yardım isteme duyan yok ki aynen buna yansıtırsak bu ilişkiyi sonu hüsran, acı, yıkılmışlık, aldatmışlık, ihanet, nefret, boşanma, ne gelirse gelsin bu yönde bir cevap çıkıyor çok akılsız birisin

0|0
    0|0
  • seven insan aldatır mı ya seni oyalıyor sen ders alamamışsın bırak o kıza gitsin ya öylesi kişiliksiz insanlarda arama mutluluğu kendini ucuza satma ne bu.

0|0
    0|0
  • Ben şunu anlamıyorum!

LAN BEN KIZ OLSAM ERKEK ARKADAŞIMI bıRAK KOCAM OLSA VE GİDİP ONLA BUNLA YİYİŞİP BENİ ALDATSA AŞKIMDAN ÖLSEM ÖLÜM DAHA KOLAY GELİR!

NASIL BİR MİDE LAN BU_? BU KIZLARI ANLAMAK ÇOK ZOR!

Bak adma bir kelime ettin adam sana kahbe dedi sen ne dedin 5.kezde?

Ben diyim gel yavrucum affederim...!

Hay sizin ruhunuzun zarına tükürem

0|0
    0|0
  • gğveni kırmışsın bikere nasıl tekrar olsunki senle asla güvenmeyecek sana

0|0
    0|0
    • ben naptımda güvenini kırdım o benim güvenimi kırdı

• müthişşşş.

• Kader işte değecek birisi olsun

• Bu iş bitmiş artık. Başınız sağolsun.

0|0
    0|0
  • malmısın kızım? salla cocugu . aldatmıs senı 5 kez. senı sevse hep aynı kısıyle aldatırmı.

0|0
    0|0
  • yanıp tutuşunca etekler sahibine döner tüm kediler :)

iyi olmuş sana iki günlük çocuga satarsan haketmissin yemin ediorum

0|0
    0|0
  • ikiniz de kaşara bağlamışınız ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ohoooo afedersinde bu çocuk bildiğin p**evenk. ilk aldatışında çok katı olup affetmemeye direnip zorla affetseydin bir daha yapmazdı belkide. defalarca affedip resmen çocuğa rahatlık vermişsin nası olsa affeder diye yapmadığını bırakmamış. bide sen üzülüyosun. onun üzülmesi lazım boşver sen onu

0|0
    0|0
  • sende nasıl bir mide var. senin sevginle grurunla oynayan bir insanı neden her defasında affediyosun. sen kendini kullandırırsan her defasında aldatır tabiyki...

0|0
    0|0
Yükleniyor...