Elinizden uçan sevdiğiniz kızı kaybederseniz...

size göre daha akıllı daha sorumluluk sahibi yerinde olan bir kız düşünün. 1 senedir sevdiniz hoşlandınız davranışlarınız bunu belli etti ancak açılacak kadar cesaret ya da an gün bulamadınız. aslında birbirinize çok yakışan bir çift olabilirdiniz. ama kız sizden 1 adım daha üstteyse ve 1 sene gibi bir bakışma konuşma durumundan sonra bir saygısızlıgınızla kız elinizden uçup gittyse artık size soguk davranıyor bakmıyorsa, sizden kaçıyorsa ne düşünürdünüz? üstüne de bir kaç ay sonra başka birini bulmuşsa ve gözlerinizle görseniz ne hissederdiniz? ( sevgili durumu yok sadece yakın bir ortamdaki arkadaslar varsayalım)

not. saygılı dürüstce cevaplarınızı bekliyorum arkdaslar.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yanarım yanarım yaptığım saygısızlıga yanarım ne düşünüyüm başkasıyla çıkıyorsa da güle güle derim. ayrıca ne derecede bir saygızılık onuda deseydin daha iyi bir cevab verebilirdim.

1|0
    0|0
    • canımın cok yandıgı bir gündü tüm arkadaslarımla beraber bu şahsiyette ordaydı ancak yüzüme bakmadı sonrada dalga geçer gibi neyin var deyip göz kırptı. bir bakışımla suratımdan ne kadar üzgün oldugumu anlamıstır. o saatten sonra ne onunla konustum ne de neden boyle davrandıgının hesabını sordum. sadece sustum ve uzaklastım

• tabiki öyle. :) ama onunla aynı ortamı paylasmaktan bile sıkıldım

• yapacak bişey yok :) sabretceksin ve uzak durmaya calısıcaksın

Erkekler Ne Diyor 3

• ne yapardım biliyormusun bir bardak ayran içerdim üzüntümden bayılmıyım diye açık ve net.

1|1
    0|0
  • Şimdi şöyle belirteyim;

1. Kendimden zekisine henüz rastlamadım.

2. Birşeyler hissetiğim ve görüştüğüm birine duygu aktarımını 1 yıl bekletmem.

Kendimi bahsettiğin vatandaşın yerine koydumda ise, bütün umutlarımı yitirir uzaklaşırım.

0|0
    1|0
    • peki uzaklasmadın diyelim hala ona bakıyosun? icinde hala bir umut olurmyudu?

• Onca şeyden sonra dönmemek üzere geri çekilirim.

• üzülürüm ama derim kendime herişte bir hayır vardır belki kaderimdeki değildir

0|0
    0|0
    • anlıyorum. peki buna ragmen hala ona bakarmıydınız yoksa artık tamamen bağınızı koparırmıydınız

• bakardım ama öylesine bir bakış olurdu çünkü yaşadım o olayı 1 yıl olmasada 4 ay

• anladım tsekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...