Topuklu ayakkabının kaymaması için ne yapmalıyım?

Daha önceki sorularımda da sölediğim gibi topuklu ayakkabı tutkusu olan (hatta sapıklık denebilir) biriyim, çok seviyorum normal ayakkabım yok diyebilirim xD

herneyse genelde de açık seviyorum kışın bile yarı açık falan giydiğim olur xD ama yazın açık ayakkabı giydiğinizde bir süre sonra ayak tabanlarınız terliyor ve ayaklarınız öne doğru kaymaya başlıyor xD bu durum sürekli oturup dinlenme ihtiyacı hissetmenize neden oluyo, ben bile alışkın olmama rağmen sırf bu kayma olayı yüzünden bir süre sonra yoruluyorum ve sürekli 15-20 dk. da bir oturup dinlenmek zorunda kalıyorum. aynı şey sevgilim bize geldiğinde saatlerce evin içinde topukluyla gezincede oluyor xD bunu engellemek için sizin uyguladığınız bir şey var mı ya da önerebileceğiniz şuan aklınıza gelen ?

Güncellemeler:
topuklu ayakkabıda yürüme konusunda son noktadayım diyebilirim...bahsettiğim acemilik değil bu terlemenin nedne olduğu kaymayı engellicek bişe istiyorum !

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• En basitinden al bir avon kataloğu oradan bunu sipariş et

link

1|0
    0|0
    • bunu gördüm ama çok kalın görünüyo açık ayakakbıda görünmezmi ayağının altında gri bişe xD

• ben bundan kullandım bi gece dışarı çıkmıştık sonra bi baktım bu slikon şey ayağımın ucundan çıkmış sallanıyo dil gibi sinir oldum çıkarıp attım

• Dil gibi mi :DDd

Erkekler Ne Diyor 5

• pudraa sürr pudraaa

2|0
    0|0
    • hımmm olablir belkiii...teşekkürler :)

• olsun yinede mantıklı bişe bence terleyen yerlere pudra sürülmesi her zaman önerilir iyi bi mantık :) düşünüp yazmışsın teşekkür

• rica ederim :)) bukadar hosuna gidecegiini bilseydim en baştan sölerdim... ama bence cok uzun süreli giyme :) kızma

• Var düz taban ve daha şık ayakkabılar giyersen ayakların kaymaz ama illa topuklu giyecem diyorsan ki topuklunun 1001 zararı var bu açıklandı googleden topuklu ayakkabının zararları diye yazarsan görürsün ayakcıkların terler ve aşagı dogru kayar ;)

0|0
    1|0
    • arkadaşım topuklu ayakakbı zararlımıdır şölemidir bölemidir diye sormadım ya aptal saptal cevaplar vercekseniz vermeyin allah allaaah ben terlemenin neden olduğu kaymayı engellicek bişe arıyorum vaaz dinlemicem yaa hey allhım sorduğum soruya aldığım cevaba bak düşünerek yazsanız bide...!

• ozaman giy çokta fifi :D banane giy kayar hepde kayacak durdurmazsın kayar kayar

• düşü kalka ögrenirsin:)))) ben koşanları bile biliyorum

0|0
    1|0
    • canım benim bende çok alışkınım sapıklık odu o derece seviyorum.. normal ayakakbım yok evde 12 cm spor ayakakbı gibi geliyo xD sorun o değil 15 cm platformsuz ayakkabıyla 7 saat durduğumu biliyorum sorun şuki ne kadar iyi yürürseniz ne kadar alışkın olursanız olun ayak tabanlarınızın terlemesi kabus hele önü açık ince bantlı bi ayakkabıysa çat diye kopadabilir ...anlatabiliyomuyum o terleme çok büyük bi sorun çok sıcak günlerde nemli bögelerde ayağınız zeytin yağına batırılmış gibi oluyo yani.

• Baston al yanına ozaman :))))

• topuklu ayakkabının kaymaması için; bu havalarda topuklu ayakkabı giymemen lazım yada topuğuna zindir taktırman lazım

0|0
    0|0
  • yavaş yürümelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tam ihtiyacın olan şeyi buldum hadi bakalım link

0|0
    0|0
  • aynı hastalık bende de var.Topuklu ayakkabı aşığıyım ve bende kaymalardan müzdaribim.. yaz gelmedne önce deishman gibi ayakkabı mağzalarına uğrayyıp kaymayı önleyici bir ped yada başka bişi satıyorlar mı diye bakıcam bende.bir yaz daha kayarak çekilmez... ama aşağıdaki pudra fıkrınıde denemek lazım :)

0|0
    0|0
  • ayakkabıcılarda tabanına yapıştırmak için kumaş gibi şeyler oluyo ayakkaydırmaz diye hatta penti mağazalarında bile var.

0|0
    0|0
  • slikon tabanlık kullanıyorum genelde marka ayakkabı mağazalarındara satılıyo. Bi alıştın mi bırakamiyorsun. Fiyatı 15tl

0|0
    0|0
  • Kaymayı engelleyen bir ayakkabı tabanı alabilirsin.

0|0
    0|0
  • giymemeek mumkun olduğunca

0|0
    0|0
    • bişe sorucam ...gerçekten xper yapmak için falanmı böle her soruya tamamını okumadan cevap verip duruyosunuz? amacınız ne anlamıyorum ya o kadar saçma salak aptal saptal cevaplar veriyorsunuzki sinirlenmemek elde değil ...arkadaşım sana giyiyimmi giymiyimmi diye sormadım kaymasını engellicek bişe varmı dedim engellimisin?

• daha diikkatli okusadyınız o zaman güncellemelerde giyip giymemek konusunda bi yorum istemeidğimi sadece sorduğum soruya cevpa itediğimi söledim gereksiz gereksiz cevaplar yazıp şu sayfayı baştan sona alakasız şeyle doldurmaya ne kadar çok bayılıyosunuz ya tek derdiniz xper olmuş...cevap veriyimde ne olursa olsun

• sen gerçekten menopoza girmişin ne bu sinir ne bu şiddet.. seninle vakit harcayamam.. xper de xper.. vereim sana hepsinii ne işe yarıorsa..

Yükleniyor...