Düğününüz nasıl olsun ?

Beyler, bayanlar şimdi dün otururken aklıma geldi ve en iyisi burada sorayım dedim, evleneceğiniz zaman ahım şahım, hareketli, kalabalık bir düğün yapıp, göbek mi atmak istersiniz, yoksa sadece sevdiğiniz insanların olduğu bir ortamda sakin bir nikah töreni mi istersiniz ? Ben ikinci yazdığımı seçerdim, öbür türlü çok kalabalık bir ortamda çıkacaksın oynayacaksın filan ne bileyim bana göre değil pek, bunalırım gibi geliyor. Birde cevaplarda ufakta olsa ayrıntı verirseniz iyi olur, fikirleriniz benim için önemli, çok merak ediyorum.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Nikah ve sade düğün bana göre değil. Bütün akrabalar sevdiklerim herkesin olmasını isterim. Kır düğünü olabilir balo olabilir. İçkiler eglenceler vs.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hep diyorum nikaha gitmem ben diye. sade düğün beni kesmez. oynamadan düğün mü olur arkadaş, Ankara'nın bağları olmadan asla !

1|1
    0|0
    • Ben Ankara'lıyım ama nedense biraz uzak geliyor :) mesela buradaki gençlerin büyük bir kısmı 18'ine girince gazinoya gider ama kaç sene geçmesine rağmen adım bile atmadım :)

• ben düğünümde sadece samimi olduğum insanları çağırırdım , sahil düğünü olsun isterdim böyle yüksek sesle değil de insanı rahatlatacak biraz kısık sesli hoş bir müzik , hoş sohbetli , ikramların bulunduğu küçük küçük masalar her tarafın bembeyaz olduğu bir düğün isterdim

0|1
    1|0
  • fazla kimse olmasın Allah için

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 0|1
    0|0
  • düğünü batsın

0|1
    0|0
    • Evlenmeyi düşünmüyorsun galiba :) ya da birisine sinirlendin gibi geldi.

• valla bilmem genelde bizim kültürümüzde düğün merakı vardır

normalde kız tarafı oğlana pek yakın olmayan bir akrabayı gönderir

boyuna ister oğlanın tepesi atar yeterbe der sonra kız arar sen onlara bakma

ben senle herşeye razıyım falan der ortalık güllük gülüstanlık

bendekini ailesi üzerime saldı yeter deyincede sen yolyakınken dön dediler

artık benimki değildir:)şimdi daha iyiyim gizli no dan arayamıyorda artık

numaramıda değiştirdim herkes etdiğini bulduyani

ev satılırdadüğüneharcanırmı

• Anladım seni dostum, yanlış insanla karşılaşırsan şansına olacağı bu.

Yükleniyor...