Sevgilinizin kişiliğinize zıt bir karakteri olduğunu anladınız ne yaparsınız?

Misal sen çok dürüstsün ama o tam tersi , senin asla kabul edemediğin bazı özelliklerin de onda olduğunu gördün ne yapardın?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zıt karakter iyidir ama kabul edemeyeceğim bir şeyse bitiririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• huylu huyundan vazgeçmez ama söylersin o huyundan rahatsız olduğunu bastırabiliyosa o huyunu kabul edilebilir. ama aynı şekilde devam ediyosa yol verirsin

0|0
    0|0
  • Beğendiğimiz şeyler ve hayat görüşlerimiz farklı olduğu halde 3 yıldır devam eden bir ilişkimiz var ara sıra kavga ediyoruz ama sonu ne olur bilmiyorum .

0|0
    0|0
  • seviyosan zıtlığını kabul edicen unutma sen ona zıtsan oda zıttır

0|0
    0|0
  • bay bay kuzum gidiyorum :D

0|0
    0|0
  • Ne yapcaksın ayrılcaksn tabi ki. Yani çok basit bir dnklem, mutlu değilsen onu değiştirirsin. Ya da daha uzlaşmacı olup onunla konuşursun. Bi süre denersiniz vs. Bence en temizi ayrılmak kökten çözüm. :D

0|0
    0|0
  • muhtemelen seven insan sonuna kadar gider deyip ayrılmam. farklı olmak iyidir de derim. ama sonunda elbet ayrılırız. hatta o ayrılır.

0|0
    0|0
  • önce davranışlarının farkına varması için konuşurdum degişmesi için ikna ederdim zamanla düzeltmeye çalışırdım ama degişmiycegi için hiç ugraşmaz ayrılırdım :)

insanları degiştirmeye çalışırken kendi degişir insan genelde

0|0
    0|0
  • ufak ufak yolunu çizmek gerekir..

0|0
    0|0
  • sürekli zıtsa o iş yürümez. bazı durumlarda fikir ayrılığı olur orası ayrı

0|0
    0|0
  • öyle biriyle ilişkim olmaz zaten :/

0|0
    0|0
  • sevgilimle bu özelliğe sahiptik ne yanyana durabiliyor nede ayrılabiliyorduk zor bişey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Olabilir ,çok fazla anlaşmazlık çıkmazsa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • böyle bir olayla karşılaşmıştım ayrılmıştık ama gerçekten seviyorsan çok zor oluyor

0|0
    0|0
  • yalakaysa başkalarını küçük görüyorsa çocuk gibi mızmızlanıyorsa en ufak bir zorlanmada gülegüle derim. zaten böyle biriyle asla arkadaş olmam değil sevglim olacak.

0|0
    0|0
  • onunla konuşurum eğer olmayacak gibi ve artık eskisi gibi sevmiyorsam ayrılırdım

0|0
    0|0
  • genelde öyle olur ..

yapıcak bişii yok...tiksinir ayrılrsın bir süre sonra

0|0
    0|0
  • atrılırım her halde anlaşamayacağımız başdan belliyken

0|0
    0|0
  • Vardır illaki ortak bir şeyler. Orta yolu bulmaya çalışırdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...