Mutlu musunuz???..................

bu aralar kendimi çok mutsuz hissediyorum mutlu olduğum zamanların ardından ağlamaya baslıyabiliyorum..bugn de aynı sey yasandı. okul arkadasımı evime davet ettim çok güzel vakit geçirdik onla güldük eğlendik.daha sonra o evine gitti.biraz vakit geçti ve bn ağlamaya basladım kendimi cok yalnız hissediyorum hayatta ...toplumda yerimi belli ettiremiyorum sanki.bazen asosyal olduğumu bile düşünüyorum.sırf bu yüzden psikolog ya da p.ristlerle görüşmek istiyorum..hayatın tadını cıkarmak istiyorum .kardeşim bile 'abla gencliğini heba ediyosun biraz mutlu olsana ' diyor . ne yapmam gerek.hiç bişeyi kafama takmıyımmı arsız yüzsüz ün tekimi olayım ? en güzel yaslarımı hep yalnız geçiriyorum iki üç tane dostum var onlarla süürekli birbirimize gidip geliyoruz onlarla sinemaya taksime filan çıkıyorum ama bna yetmiyor ...siz mutlu olmak için ne yapıyorsunuz da mutlu görünüyosunuz ya da gerçekten mutlumusunuz ...?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Fena değilim mutlu sayılırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben psikoloğum çekilin...

Eğer mutlu olmak istiyorsan hızlı müzikler dinle sabah kalktığın gibi, neşeli filmler izle. Kalabalık yerlrde arkadaşlarınla olmaya çalış. Çikolata ve abur cubur ye.

0|0
    0|0
  • gerçekten mutlu olmak istiyorsan namaz kıl dua et. hep iyi insan ol

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mutlu degilim

0|0
    0|0
  • Aynı bende öyle :( ama benim kızdan çok erkek arkadaşlarım vardı :( şimdi 1 tane kız arkadaşım var sadece :( ben 16 yaşındaykn 2 yıl boyunca hergün dışardaydım çok güzel günler yaşadım son 2 yıldırda psikolajim bozuk dışarı çıkmıyorum asosyalin tekiyim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...