Fenerbahçe Valencia villareal atlatik bilbao Valencia bu takımlardan hangisini kesin eler?

Villareal i belki elebilir gibi Şu an formda bilbao Valencia yi eler gibi

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç birini.

0|0
    0|0
    • Aen nerden biliosn kız başına defol burdan

• Merak etme senden iyi anlıyorum. Gerçekleri söylüyorum ben.

• Ya defol burdan benden iyi anlıyorMuş bilbao Valencia yi kesin eler şimdi sie

Erkekler Ne Diyor 2

• Valencia'yı eleyemez.
    Bilbao'yu eleyebilir şansı var.
    Villereal'i de eleyebilir dostum. Bu takımı gözünde çok büyütme. Bursaspor'un eski oyuncusu olan bakambu takımı ayakta tutuyor zaten.

Aralarından en zoru Valencia'dır. İspanya ligi sıralamasına hiç aldanma..

0|0
    0|0
    • Shaktar donetsk tekrar ciksa yener mi?

• Birsey dicem onun buraya gelme sebebi ne yani kirlaik olarak geldi die biliorm gazete de öğle okudum hangi kulüpten geldi. Bir Bayern Münih ten neden ayrıldı form dusuklugundrn dolayi mi?

• Stuttgart ile başladı bu takımı Bundesliga da şampiyon yapıp Bayern'e transfer oldu. Bayern'de çok daha iyi kariyer geçirdikten sonra kendi isteğiyle Fiorentina'ya transfer oldu. Orada uzun süre sakatlık geçirerek 2 yıl pek fazla etkisini gösteremedi 2 yıl da 30 maça çıkıp 10 gol attı yinede.. Daha sonra Beşiktaş'a transfer olup eski formunu tekrar geri yakaladı.. Her takıma kendi isteğiyle transfer olmuştur.

• fener çeyrekten yukarı çıkamaz kardeş

0|0
    0|0
    • Bu İspanyol lardan hangisini elryebiliir ve bejiktas bu takımlardan hangisini eler?

• La porting lizbon u 1 0 yeniyor du kaleci hata yapmasaydii dimi? Bu arada Bayern Leverkusen eler mi sence onlarda baya iyi

• leverkusen 50 50
      1-0 değil 2-1 felan alırıdk maçı tolgadan sonra takım çöktü

Yükleniyor...